Įvertinkite:
1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Neįvertinote)
Loading...

Avinas

Koks gi avinas nemėgsta aštrių pojūčių bei iššūkių. Taigi noras paspausti greičio pedalą šio ženklo atstovui nesvetimas. Jam tik duok raudoną sportinį automobilį, taip spustels, kad net dulkės iš po ratų parūks. Noras visur būti pirmam, kelyje taip pat, neretai užkaitina avino kraują. Kartais, beje, ne į gera.

Tinkami automobiliai. Pagal sielos polėkį, be abejonės, geriausiai tiktų galingi sportiniai automobiliai. Idealiu atveju “ferrari” arba “lamborghini”. Bet jei visi avinai turėtų galimybę važinėti tokiais automobiliais, ko gero, keliuose kiltų amžiaus karas. Taigi žinant avino azartą, jam derėtų sutramdyti savo svajones ir įsigyti saugų automobilį, pavyzdžiui, “volvo”.

Apie spalvas. Avino spalva -raudona. Tačiau rinktis tokios spalvos automobilį gana pavojinga, nes ji tik pakurstys ir taip nemenką šio ženklo atstovo azartą. Raminamai nuteiks žalios arba baltos spalvos automobilis.

Jautis

Žemiškojo jaučio nedomina, koks didžiausias skaičius nurodytas automobilio spidometre. Nelabai jam aktuali ir sąvoka “arklio jėgos”. Rinkdamasis automobilį, pirmiausia pasidomi, ar jis patikimas ir patvarus. Šio ženklo atstovas vertina kokybę ir saugumą. Vairuoti stengiasi atsargiai ir atsakingai. Lėkti lyg akis išdegusiam – ne jo stilius.

Tinkami automobiliai. Tipiški jaučiai gana skeptiškai žiūri į neaiškių gamintojų automobilius. Nežinia, ką turėtų pažadėti, kad jautis susigundytų, tarkim, “fiat” arba “hyundai” markės automobiliu. O štai “volvo”, “mercedes benz”, “saab” markės būtų kaip tik tai, ko reikia.

Apie spalvas. Kadangi jautis – žemės ženklo atstovas, geriausiai jis jaustųsi ramių, su gamta susijusių tonų automobilyje. Puikiai tiktų visi žalsvi, gelsvi, rusvi bei mėlyni tonai.

Dvyniai

Energija trykštantiems šio ženklo atstovams ilgai nusėdėti rankose laikant vairą sekasi sunkiai. Tai juk taip nuobodu! Užtat jie susigalvoja įvairios veiklos. Tai automagnetolą reguliuoja, tai įsigeidžia su kuo nors paplepėti telefonu. Na, o silpnosios lyties atstovės įsigudrina vairuodamos netgi makiažą pasitaisyti. Trumpai tariant, dvyniai – ne patys pavyzdingiausi vairuotojai. Dažnų avarijų išvengia tik dėl to, kad yra apdovanoti gera reakcija.

Tinkami automobiliai. Markė dvyniams ne tokia jau ir svarbi. Pirkdami automobilį, jie paprastai vadovaujasi emocijomis ir renkasi tokį, kuris jiems atrodo gražus. O jei tame automobilyje dar įmontuota gera garso aparatūra – joks dvynių ženklo atstovas tokiam pirkiniui neatsispirs…

Apie spalvas. Kadangi dvyniai nemėgsta nuobodybės, šlapio asfalto spalvos automobilis jų nesužavės. Po šiuo ženklu gimusiems žmonėms geriausiai tinka įvairūs chameleoniškai besimainantys, blizgūs, ypač metalo ir perlo atspalviai.

Vėžys

Vėžiai, ko gero, yra patys kultūringiausi ir atsakingiausi vairuotojai. Automobilį jie valdo preciziškai. Ne dėlto, kad norėtų pasipuikuoti profesionalumu.tiesiog labai stengiasi, gink dieve, kam nors nesukliudyti kelyje. Šio ženklo atstovai nuoširdžiai rūpinasi ne tik savo, bet ir kitų eismo dalyvių saugumu. Jei kada ir papuola į avariją, tai dažniausiai būna ne jų kaltė.

Tinkami automobiliai. Tipiškam vėžiui automobilis – ne šiaip metalo gabalas. Jam tai tarsi draugas. Taigi dažniausiai renkasi “jausmingos” išvaizdos automobilius. Bene tinkamiausi variantai būtų “volksvvagen beetle”, “mini cooper”.

Apie spalvas. Vėžys – taikus vandens ženklo žmogus, taigi jam geriausiai tiktų baltas arba švelniai melsvos ar žydros spalvos automobilis. Tokį vairuodamas vėžys jausis savo stichijoje ir kelyje skleis taiką bei harmoniją.

Liūtas

Kaip ir visose gyvenimo sferose, taip ir kelyje jis trokšta būti karalius bei valdyti situaciją. Automobilį po šiuo ženklu gimę žmonės paprastai vairuoja gerai, tačiau yra baisūs nekantruoliai. Liūtai tiesiog negali pakęsti kitų vairuotojų žioplumo. Jei koks išsižiojėlis sutrukdo liūtui eismą, šis gali nevaldomai įniršti.

Tinkami automobiliai. Sunku įsivaizduoti liūtą, vairuojantį aprūdijusį “opeliuką”. Kad būtų patenkinta jo savimeilė, automobilis turi būti toks, kad nebūtų gėda išlipti išdidžiai trenkus durelėmis. Idealu -didžiulis ir galingas limuzinas. Puikus pirkinys būtų “jaguaras” arba “leksusas”,

Apie spalvas. Liūtas būtų ne liūtas, jei nemėgtų aukso. Automobilis – ne išimtis. Kadangi nulieti jį iš gryno aukso būtų pernelyg keblu, galbūt pakaktų tiesiog išsirinkti tokį, kurio spalva primintų auksą…

Mergelė

Paprastai vairuoja pareigingai, sąžiningai paiso eismo taisyklių bei nepamiršta užsisegti diržo. Daugelis mergelių turi puikų navigacijos pojūtį ir gerai orientuojasi keliuose. Nenustebkite, jei šio ženklo atstovas jus pavėžins neaiškiais keliais ir keliukais – nereta mergelė mėgsta trumpinti kelią ir didžiuojasi, kad žino, kaip tai padaryti.

Tinkami automobiliai. Praktiška ir racionali mergelė niekada nepirks automobilio vien dėl to, kad jis patraukliai atrodo. Pirmiausia pasidomės jo techniniais duomenimis. Paprastai mergelės pirmenybę teikia automobiliams, kurie “neryja” daug kuro ir yra nebrangios eksploatacijos, t. Y. Tokiems kaip “audi” ar “vvolksvagen” markės.

Apie spalvas. Mergelės nepapirksi ekstravagantiškais tonais. Jai kur kas aktualiau neteplios spalvos, kad nereikėtų taip dažnai plauti automobilio ir “į balą taškyti” pinigų. Nieko nuostabaus, jei mergelė išsirinktų pilkšvą, juodą arba rusvą automobilį.

Svarstyklės

Neretas svarstyklių ženklo atstovas vairuoti išmoksta gana sunkiai. Bet kai jau perpranta vairavimo ypatumus, neretai šis užsiėmimas tampa tikrų tikriausiu hobiu. Beje, po svarstyklių ženklu gimę žmonės labai imlūs techniniams dalykams ir greitai susigaudo, kaip veikia automobilio mechanizmai, bei puikiai diagnozuoja įvairius gedimus.

Tinkami automobiliai. Kadangi svarstykles valdo oro stichija, joms nesvetimas romantikos troškimas, o kokia gi romantika be automobilio atviru stogu. Puikiai tiktų automobilis “alfa romeo” – vien jau pavadinime kiek romantikos… Beje, dar vienas pastebėjimas – derėtų pasitikslinti, ar automobilyje yra kondicionierius.

Apie spalvas. Tik jau ne niūriai pilka ar ruda. Svarstyklėms reikia automobilio su polėkiu. Taigi tiktų tokios spalvos, kurios gatvėje, būtų tiesiog neįmanoma nepastebėti. Būtų puiku alyvinė, rožinė, ryškiai geltona ar purpurinė.

Skorpionas

Ne veltui skorpionas vadinamas pačiu mistiškiausiu zodiako ženklu. Jo vairavimo manieros tokios pat nenuspėjamos kaip ir jis pats. Vieną dieną gali būti pats ramiausias pasaulyje vairuotojas – važiuoja tykiai ir ramiai. Tačiau kartais tampa tikrų tikriausiu kelių chuliganu. Kad ir kaip būtų, skorpionai mėgsta iššūkius.

Tinkami automobiliai. Skorpionai – stiprios asmenybės. Jie nekenčia vidutinybių. Taigi automobilio jiems taip pat reikia “su charakteriu” -galingo, tvirto, eiklaus ir stilingo. Idealus variantas, be jokios abejonės, būtų “porsche”. Neblogai ir džipas.

Apie spalvas. Skorpionas tiesiog neatsiejamas nuo juodos spalvos. Tad juodas automobilis puikiai papildytų mistiškąjį jo įvaizdį. Šio ženklo atstovams derėtų vengti akį rėžiančių spalvų.

Šaulys

Et, ką ten slėpti, mėgsta šauliai spustelėti greičio pedalą. Ne retas iš jų turbūt turi visą kolekciją baudos kvitų už greičio viršijimą, tačiau vargu ar juos tokia “smulkmena” kaip bauda galėtų sustabdyti nuo polinkio į avantiūras. Važinėti 50 km/h greičiu šauliui tas pats kaip laižyti medų per stiklainį. Greitis – jo stichija ir jam to reikia kaip oro. O kaipgi saugumas? Šaulys nebūtų šaulys, jei galvotų apie tokius niekus.

Tinkami automobiliai. Šaulio ženklo atstovų dėmesį traukia sportiniai automobiliai. Eiklūs, ryškus ir, suprantama, galingi. Automobilio su silpnu varikliu šaulys nė nelaiko automobiliu. “subaru”, “mitsubishi”, “toyota” – šiais automobilių pavadinimais jau galite mėginti suvilioti šaulį.

Apie spalvas. Oranžinė, geltona, sidabrinė. Regis, tokios spalvos puikiai tinka sportiniams automobiliams, tiesa? Vadinasi, jos patinka ir šauliui. Viena yra aišku: ruda, murzinai žalia ar dramblio kaulo spalva jo tikrai nesužavėtų.

Ožiaragis

Šio ženklo atstovai paprastai būna gana ambicingi ir įžeidus vairuotojai. Kelyje jie visada jaučiasi teisūs ir nenusileidžia nė per nago juodymą. Mano, kad geriausiai iš visų išmano eismo taisykles ir, jei kilo avarinė situacija, be jokios abejonės, kaltas kitas vairuotojas. Prispyrus reikalui, jie gali netgi pagrūmoti kumščiu.

Tinkami automobiliai. Ožiaragio svajonė – kad būtų išrastas niekada negendantis automobilis. Dar vienas reikalavimas, kad būtų gana talpus, nes šio ženklo atstovas mėgsta vežiotis daiktų visiems gyvenimo atvejams. Galbūt geriausiai ožiaragiui tiktų vadinamasis universalas (pvz., “cryslervoyeger”ar pan.).

Apie spalvas. Ožiaragiai paprastai esti konservatyvūs ir į oranžinį ar salotų spalvos automobilį juos įvilioti būtų sunku. Labiausiai jiems prie širdies tamsių tonų automobiliai. Geriausia tamsiai mėlyna, žalia, pilka.

Vandenis

Rafinuotieji vandeniai įprastai vairuoja elegantiškai ir taktiškai. Kelyje jie linkę į kilnius gestus, tarkim, visada mandagiai užleidžia į kitą eilę norintį persirikiuoti viruotoją, praleidžia pėsčiuosius ir net labiausiai pasipiktinę niekada kitiems vairuotojams nerodo nepadorių ženklų. Trumpai tariant, tikri kelių džentelmenai.

Tinkami automobiliai. Vandenis kaip ir svarstyklės – oro ženklas. Taigi jam taip pat puikiausiai tiktų ir patiktų plaukus kedenti važinėjantis stilingu kabrioletu. Beje, vandeniai dideli estetai, tad nemažai dėmesio skiria automobilio dizainui. Juos turėtų sužavėti prancūziškasis “peugeot”.

Apie spalvas. Daugelis vandenių iš prigimties apdovanoti subtiliu spalvų pojūčiu. Taigi jei neįtiktų spalva, jie galėtų atsisakyti net paties geriausio automobilio. Vandeniams geriausiai tiktų žydros ir sidabrinės spalvos automobilis.

Žuvys

Tipiškų žuvų vairavimo stilius gana neryžtingas. Jos nuolat dvejoja, kur sukti, kada sustoti ar persirikiuoti, reikia nereikia spaudo stabdžius. Ypač tai būdinga žuvų ženklo moterims. Tarp jų nemažai tokių, kurios per visą gyvenimą išvis neišmoksta vairuoti automobilio arba vairuodamos išgyvena didžiulį stresą.

Tinkami automobiliai. Žuvims nebūtinas galingas variklis, nes vargu ar ryžtųsi maksimaliai išnaudoti jo galimybes. Šio ženklo atstovai ne iš tų, kurie aklai rizikuoja. Be to, jie nemėgsta sunkumų. Taigi bene geriausias variantas – įsigyti nediduką miesto automobiliuką.

Apie spalvas. Paprastai daugelis žuvų mėgsta pastelinius, pernelyg į akis nekrintančius tonus. Vis dėl to, automobilį derėtų rinktis ryškesnio atspalvio, tarkim, raudoną – toks kelyje įkvėps daugiau ryžto.


Sveiki atvykę į puslapį, kuriame galite išsiaiškinti savo sapnų reikšmes.

Simboliai – tai mūsų sapnų kalba. Simbolis gali sužadinti jausmą ar mintį, ir dažniausiai turi gilesnę reikšmę, nei žodžiais galima išreikšti. Tačiau tuo pačiu metu, simboliai, regėti sapnuose, gali sužadinti smalsumą ir norą išsiaiškinti, apie ką ir kodėl mes sapnuojame.

Noras išsiaiškinti sapnų reikšmę žmones kamuoja jau nuo seno. Analizuodami sapnus, galite išsiaiškinti apie savo paslėptas baimes ar svajones, o surastos reikšmės padeda suvokti jūsų vidinį pasaulį.

Šis sapnininkas – tai jūsų vedlys į geresnį sapnų supratimą.