Įvertinkite šio sapno reikšmę:
1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (47 balsai, vidutiniškai: 3.74 iš 5)
Loading...

sapnuoti mirusį žmogų

Sapnuoti mirusį žmogų – Kalbėti su mirusiu draugu sapne – laukia svarbi žinia.

Manoma, kad visa, ką mirusysis jums pasako sapne – tiesa, nes jie yra ateities pasiuntiniai.

Regėti sapne mirštančius savo vaikus – jūsų laukia pagalba, viltis.

Imti ką nros iš mirusiojo sapne – laimė, turtai. Sveikinti mirusįjį sapne – atliksite gerą poelgį.

Brolio ar sesers mirtis arba išvykimas – laukia geri įvykiai. Brolio ar sesės ligos sapne gali reikšti jūsų rankų arba kojų ligas realybėje.

Regėti sapne mirusius giminaičius ar draugus – išsipildys slaptas troškimas, sunkioje padėtyje sulauksite pagalbos; taip pat tai gali reikšti šiltų santykių ilgesį arba laukiančias staigias oro permainas.

Jei mirusysis sapne bučiuoja, šaukia, veda paskui save arba pats einate paskui jį – rimtos problemos, negandos. Dar blogiau mirusiajam duoti pinigų, maisto ar drabužių – tai reiškia sunkias ligas, gyvybei gresiantį pavojų.

Jei sapne aplanko miręs dėdė ar teta – netikėta sėkmė. Pusseserė ar pusbrolis – neaiškūs santykiai su kažkokiu žmogumi.

draugų ar tėvų mirtis – džiaugsmas, daugiau susijęs su pačiu sapnuotoju.

Sapne miršta mama – sąžinės graužatis, nusivylimas.


45 komentarai

renata Sako:
August 17th, 2014 at 06:07

mires sunus jis kazka sako man bet neatsimenu ka ir as verkiu stiprei


renata Sako:
August 19th, 2014 at 09:16

mirusi sesuo pabucioja einu su ja pasivaikcioti paskui ji delioja kiausinius


Nesvarbu Sako:
March 29th, 2015 at 09:46

aš galiu papasakoti ka aš sapnaviau
buvo taip kažkokia mergina iškapste kapa kažkokos čigones kapa ir paeme vertinga daikta kuri visada kartu miegojo su savo vertingu daikta ir taip pat kai buvo mirusi kartu miegojo kai pamačiau kad kažkas paeme vertinga daikta pamačiau čigones akys ji atsimerke, aš buviau išsigandus poto bande susigražinti daikta poto vyksta nelaimes aš kalbejaus su čigone ji sake neužkask dar mane aš gyva na aišku nieko nedariau poto atidaviau ta vertinga daikta poto mano mama grižo norėjau jei parodyti kad ji gyva bet jinai nejo kartu kai atėjau per čigones ji gulėjo su vertingu daikta pamaniau kad bus gyva bet deje ji jau buvo skeletas..
____________________________________
na taip ir baigėsi tas sapnas o kai atsikeliau išsigandiau net drebuliai perejo per visa kūna


andze Sako:
April 4th, 2015 at 13:32

Ka daryti kai kiekviena vakara sapuoji savo mirusi vyra kuris jau kaip du metai mires…ir ka tai galetu reiksti.


Agne Sako:
April 7th, 2015 at 07:45

Sapnavau miruse teta …ir kad ji mire dar 2kartus … Kad as verkiau kaip ji mire buvo tikrai kraupu matyti mirusi zmogu mirstant vel


rita Sako:
June 26th, 2015 at 08:01

sapnavau kad sedziu kambaryje pagimdziau grazia mergyta paimiau ja keist jei pamperso is is jos pradejo bireti kirminai iskvieciau greitaja begau paskui ja bet nepavijau po to is kaskusr atsirdo brolis ir sako mes ja parvezam o parveze i baznycia su karsteliu ir baltaais rubeliais labai smarkiai verkiau puoliau prie jos keliais vergdama ir prabudau… ka toks sapnas galetu reiksti daznai tokius sapnuoju


odeta Sako:
June 26th, 2015 at 21:32

Tankiai sapnuoju 2011 mirusia mama, ka tai galetu reiksti? Ir sianakt sapnavau kad radau gintarini rozanciu reiksmes taip ir neradau 🙁


kestutis Sako:
June 29th, 2015 at 20:21

sapnuoju kad dalyvauju baznycioje laidotuviu apeigose kartu su dauguma zmoniu. ka visa tai


Lina Sako:
July 18th, 2015 at 09:37

Sapnavau savo mirusį tėtį.. Kaip su juo susitinku, jos buvo su šampano spalvos kostiumu, laimyngas.. Ėjom pavalgyti, vėliau mes susipykom dėl kažko, aš jam trenkiau per veida, bet bėgau paskui jį.. Ką tai gali reikšti? ;(


Inga Sako:
August 16th, 2015 at 10:43

Sapnavau taip : Stovejau prie bažnyčios ir laukiau bet nežinau ka laukiau , veliau žiuru mires dede eina as ji pašaukiau jis atejo pas mane apsikabino ir aš jo paklausiau ,,Tu juk mires,, o jis pasake ,,Ne,, tik dirba prie mažeikiu ir dirba kazkur ir jis labai skubejo sake pasimatysime dar karta .
Ka tai reiškia??


Erika Sako:
August 28th, 2015 at 18:38

Sveiki, gal galit pasakyti ką reiškia sapnas(ne mano). Pasikorė mano vaikinas ir mano brolis neseniai sapnavo jog jis guli juodai aprengtas ir labai mėlinas veidas, o kai brolis priėjo prie jo , jo akys buvo juodos, tarsi jų nebūtų.
Prašau paaiškinkit ką tai reiškia. 🙁


Kristina Sako:
August 31st, 2015 at 06:33

Buvau pas daktara,jam išėjus iš kabineto aš veidrodyje ant savo veido pamačiau 2 skeletus, grįžus daktarui sakau pažiūrėkite, bet ant veido jau nieko nebuvo, tik matau , kad daktaras žiūri į mane išsigandusiom akim. Draugė sako tu miršti , aš staigiai atsiradau prie savo kapo, matau motiną, sūnų, būrį žmonių, aš nesuprantu kas man atsitiko. Nuėjau pas mirusį senelį. Sakau ar tu mane girdi sako taip. Paskui mane atėjo dar 3 mažos mergaitės, viene šventė 2 mėn gimtadienį( numirimo laiką). Aš išėjau, diedukas paklausė ar dar sugrįšiu pasakiau , kad taip. Suradau savo sūnu jis mane girdėjo, bet nematė, naktį šlaistėsi gatvėje, pykau ant motinos , kad nesirūpina mano vaiku, sutikau draugę, ji pajuto šaltį, bet nesuprato manęs. Grįžau pas senelį, bet jo namie nebuvo, visą sapną kamavo nerimo jausmas, kad nieks nepasirūpins mano 4m sūnumi.


edita Sako:
September 4th, 2015 at 08:30

sveiki gal kas gali paaiskinti ka reiskia jai man atnesa nepazystamas zmogus suvenyra drambliukus nuo mirusio mylimojo zmogaus paduoda juos man …


Edita Sako:
September 4th, 2015 at 12:12

Laba diena,

Aš labai dažnai sapnuoju kapines. Neseniai sapnavau, kad aš prie kažkokio seno kapo, bandau perskaityti užrašą, kas parašyta ant antkapio, bet raidės nusitrynusios. Paskui aš pasikloju ant to kapo antklodę ir atsigulu. Sapne visai nebaisu, aš jaučiuosi gerai. Gal galit paaiškinti, ką sapnas reiškia.

Ačiū


jurgita Sako:
September 23rd, 2015 at 14:25

Sakykite ka galetu reiksti sapnavau tiek ne pazystama moteri tiek vyra.As atsiklaupiau prasydama atleisti sapne.Jie guledami karste man sako.Arba keiskis arba greitai iseisi.Bet,tu zmoniu as ne pazystu.


žygis Sako:
November 11th, 2015 at 13:04

Laba diena, aš norėčiau sužinoti ką reiškia sapnuotį mirusį senelį kuris kažką man kalba bet nepamenu ką,pamenu kad kartu kalbėjomės ,vaiksčiojom po parduotuves kažkokias ir po to išsiskyrėm. Sapnavau keletą kartų jį tačiau skirtingose situacijose ir visose verkiau,nes tiesiog sugraudiną. O prieš sapnus aš apie jį galvojau aš apie jį,žiūrėjau nuotraukas ir šeip prisiminimus. Man įdomu ką tai galėtų reikšti?


neringa Sako:
November 26th, 2015 at 21:46

Laba diena susapnavau savo mirusi dede kuris buvo man kaip tevas. Buvo kazkoks baltas kambarys sedejo jis su teta gyva ant sofos ir as atsiklaupus ar parklupus jis sako as nemires mane sumuse ir toliau nepamenu ka kalbejau tik tiek kad ant jo kairio zando melyne pradejau verkti tik nelabai supratau is laimes ar is soko kad jis gyvas.tuomet isejau ir viems sakiau jis fyvas jis nemires… trecia karta jau ji sapnuoju pirma karta ta nakty pries jo mirti nezinau kodel bet atiideliojau paskambinti kai susiruosiau skjaambinti brolis ppranese kad jis mire, . Antra karta susapnavau kad vaziavom masinoj ieskojom kelio kaip isvaziuootigale jo dukra pusesere verke as ja raminau kad rasim kelia o jis tamsoj sedejo masinooj ir ne sake ne zodzio( cia sapnavau ppo jo mirties menesiuj praejus) … labai idomu ka jis nori man pasakyti nes atrodo kad vis noretu kazka pasakyti? Aciu


Mantas Sako:
November 29th, 2015 at 11:16

Sveiki noreciau suzinoti ka reiskia sapnuoti mirusi teti kuris pasveikina su kaledom kurios neuzkalnu. Viskas vyko musu su drauge naujam bute airijoje bet mes dar tik i ji kraustysimes kita savaite. Zodziu man kazkas pabelde i duris as atidariau ten buvo mano tetis kuris kai pora metu mires nuo vezio. Jis pradejo sakyt nu ka kaledu metas dave deze ir krepsi as pemiau deze ir apkabinau ir nepaleidau ir tada atsikeliau. Ka tai galetu reiksti. Ar tai gali buti ilgesys ar kas?


Rasa Sako:
December 19th, 2015 at 18:04

Jai daznai sapnuoji savo artima reikia apsilankyti prie kapo arba net uzpirkti misias .Tikrai daug kam tai padeja


diana Sako:
January 23rd, 2016 at 10:46

sveiki,mano sesuo sapnavo mano vyro mirusi seneli,kuris atejo ir jai sako
susitvarkyk namus issisluok kambari. Ka tai galetu reiksti


grazina Sako:
February 18th, 2016 at 01:12

miruius matyti,kalbetis–oro permainos


Danute Sako:
May 21st, 2016 at 08:33

Sveiki,sapnavau labai seniai mirusi seneli,su juo kalbejau,pas ji buvo keisti akiniai su keturiais stiklais.Jis aiskiai pasake,kad dar dirba,nes negaletu nedirbti.Toks grazus senelis-aukstas lieknas.O pries savaite sapnavau pries pusantru metu mirusia mama,ji karste kazkaip judejo,ja judino atsisveikindamos jos drauges…ka galetu reiksti…


rita Sako:
May 29th, 2016 at 11:25

ka reiskia kad kiekviena diena sapnuoju savo mama gyva o kad yra mirsusi tipo ji ir daznuausiai kad je nuzudo ?


Aiste Sako:
June 28th, 2016 at 09:41

Be to jeigu regite mirusį asmenį ir tuo labiau, jei dažnai, tuomet tai reiškia, kad per mažai padarėte dėl jo jam būnant gyvam ir jis buvo nevisai laimingas.


Gabriele Sako:
June 28th, 2016 at 09:53

Sapnuoju, kad nepamenu tiksliai kaip, bet susitinku savo, nesenai mirusį, tėtį. Su juo praleidžiame šiek tiek laiko drauge. Aš, mano mama (kuri dar gyva) ir mano tėtis. (kaip sakiau, nesenai palaidotas) Mes nusprendžiame apsilankyti kažkokiame pastate, kuris kaip labirintas, nežinau. Lipant laiptais mano tėtis susiėmė už širdies (tėtis mirė nuo stipraus infarkto) ir atsisėdo ant laiptų. Jis vėl miršta. Pradėjau šaukti “ne ne ne ne”, bandžiau paskambinti greitąjai pagalbai. Atbėgo mama. Sapnas baigėsi tuo, kad man suspaudė balsą, dėl to negalėjau nieko ištarti greitąjai ir, kaip supratau, tėtis vėl mirė. Buvo siaubinga. Vis dar negaliu atsigauti. Ką tai reiškia?


niekas Sako:
July 1st, 2016 at 11:04

nezinau ar sis puslapis veikia… bet pabandysiu…

Sapnavau savo neseniai mirusia mociute. Sapne ji gulejo karste taciau veido nematyti (buvo kunas uzdengtas balta medziaga). Mama sapne sake kad atnese prie karsto vaskine zvake o senelis irgi kazka atnese bet nesake ka. paskui salia to karsto pamaciau ta zvake Sv. Marijos formos ir senelio atnestus degtukus. bet kad i ta kambari patekti kur visa tai buvo reikejo pakilti liftu i 3 ar tai 6 auksta. tam kambaryje kur liftas buvo dar penki liftai o per viduri kambario 2 ar tai 1 drabuziu kabyklos. pacioje pradzioje sapno as juos matavausi.
pacioje pabaigoje as uzkilau I ta kambari o ten buvo mano dailes mokytoja ji norejo atidengti balta medziaga . as maldavau kad ji neatidengtu (verkiau) bet ji atidenge. is mociutes galvos bego kraujas…

gal kas paaiskintu ka tai reiskia?


Nesvarbu Sako:
July 8th, 2016 at 22:20

Jau kelis kartus as sapnuoju tokį sapną mano amzinatelsis tetukas apsilanko mano sapne bet as jo veido nematau bet žinau kad ten jis ir mano tetukas per mano sapną kviečiasi mane eiti namo su juo nes man bus geriau ten. Bet kaskart kai noriu eiti kazkas mane sutrukdo. Gal kas žinote ka reiškia toksai sapnas?


austejus Sako:
July 22nd, 2016 at 12:01

as sapnuoju mama kaip ji nukrenta nuo olos.ir as labai verkiu.


Rimvydas Sako:
July 28th, 2016 at 03:31

Sapnavai, kad mano tris draugus pagrobe.. Ir reikalavo ispirkos tada su policijos pareigunais mes lauzemes i vidu ir ten jau nieko nebebuvo veliau gerai apziurejom ir radau du savo draugus sukistus i kazkoki tai vamzdi kanalizacijo o kitas buvo su issuktom kojom numestas i vandeni puse kuno o kita kuno dalis buvo ant kazkokiu tai grotu. Na o vakar sapnavau kad as su tai draugais klaidzioju tarp tos visos vietoves tiesiog apziurinejom ta vietoje na o siandien sapnavau kad jie negyvi nuzudyti pagrobeju.. Ka tai reiskia nezinau ar galit kas nors pasakyti ka tai reiskia?


gertruda Sako:
August 14th, 2016 at 12:37

Laba,prasau paaiskinti ka reiskia sapnuoti mirusi vyra,jau antra nakti sapnuoju kad jis mane buciuoja ir sako myli.Jis yra mires pries 4 metus,o jo niekada nesapnavau,todel keista.


dija Sako:
September 10th, 2016 at 19:29

Ka reiskia kai mano bendradarbe susapnavo, kad mire mano tevas ir as jai siuliau kartu eiti I laidotuves. Ar tai nera kazkaip susije su mano sveikata. Parasykit prasau .aciu


ines Sako:
September 14th, 2016 at 20:15

Kareiskie sapnoti mokitoja kuri senei prizurejau vaiku as jos.kuria 7m mirusi sapnot kad as verkiu kad i jsejo per greit net neatsisveikinusi padaro sventine stala ir veliau jau apkabina mania oman teip lengvei pasidare ant sirdes ir jau neverkiu


vilte Sako:
October 3rd, 2016 at 18:43

Sapnavau savo mirusia sese,kuri siule man pirkti uz desimt centu jos padarytas apirankes su kriziiuku,ir perparduoti jas brangiau kitiems.
Ka galetu tai reksti?


Erika Sako:
January 13th, 2017 at 15:25

Sapnavau savo mirusį tėvą. Sapne turėdama namuose svečių netikėtai prisiminiau, kad kitame kambaryje lovoje sergantis tėvas miega (jis ir mirė nuo sunkios ligos), atbegusi jauciau didele kalte kad jį užmiršau nes jis jau buvo miręs,sapne verkiau ir kaltinau save.


Aurimas Sako:
January 15th, 2017 at 11:03

Dažnai sapnuoju mirusi teva ar mama ka galetu reiksti


Danutė Sako:
January 17th, 2017 at 09:44

Sapnavau,kad yra duobėj,uždengtom tik lentom,negyvas mano tėvas.( iš tikrųjų jis jau senai mires). Bet atseit,kai išeis kažkokie nepažystami žmonės,mes jį turim į kitą vietą perlaidot. Kai likom keliese,nuėmiau tas lentas,pasirodė labai gili duobė,o joje guli tėvas.Bet jis žiuriu keliasi,sėdasi,šypsosi. Aš aišku džiaugiuos,kad jis gyvas,padedu išlipt iš duobės. Mes džiaugsmingai apsikabinam, kažką kalbam. Aš jaučiuos laiminga.Toliau jau nepamanu


Vitalis Sako:
March 27th, 2017 at 10:18

Mielieji, kad atsakytumėte į klausimus ką reiškia koks simbolis, būtina žinoti tokias “smulkmenas” kaip: kokia nuotaika, apšvietimas, intencijos Jūsų ir pašnekovo, be to prisiminti ar prieš tai Jūs įnirtingai nemąstėte sapnuojančiojo objekto/subjekto…
bendrai priminsiu tik: jei mirusiojo iniciatyvą vyksta veiksmas ir yra tik Jums naudingas – yra gerai, jei mirusysis prašo, vedasi su savim ir panašiai – blogai… būtina melstis už jį, užsakyti Šv. mišias. Visi kiti epizodai gali būti sąžinės ar/ir moralės dalykai. Mirusiųjų kalba yra pranašiška, reikia pasistengti atsiminti ir neatidėlioti.
pagarbiai Vitalis Silenas


Sapnavau Sako:
August 10th, 2017 at 18:04

Sveiki sapnavau savo sese kuri jau mirusi 2 metus ir bu labai keista nes mes sedejome virtuvei kaime su mociute dede ir panasei, tada atejo mano dukterecia kurei tik 13metu i ji atejo ir pradejo keiktis ir sakyti kad jai viskas nesvarbu ir as sedejau uz galvo susiemes ir mano sesuo pradejo saukti ant manes jaigu tau kaskas nepatinka sako eik is cia as tuo metu atsistojau gerai sese as atsiprasau tu visikai teisi ir isejau ka tai galetu reiksti


Rusanda Sako:
October 9th, 2017 at 08:50

Tėtis miręs prieš 23 metus. Sapnavau, kad jis serga kažkokia liga ir miršta. Nieko prie savęs neprisileidžia, visus stumia šalin (savo mamą, seseris), sako kad nepažįsta. Paklausiau ar mane pažįsta, tai atsisedo, pašaukė mane vardu ir apsikabinęs pasakė, kad aš jo mylimiausia dukra ir apsiverkė. Ką tai galėtų reikšti?


Ugnė Sako:
November 5th, 2017 at 11:04

Sapnavau ,kad.mano promočiutė man mojuoja pro langq


Deima Sako:
October 17th, 2018 at 10:48

Ka reiskia sapnuoti save kai mane palaidoja gyva. I sako kad ne bus tau salta ten


Genute Sako:
December 8th, 2018 at 04:19

Sapnavau, kad mama ir mociute mire jie jau, prase pas mane pinigu, ka tai reiskia?


Tomas Sako:
January 25th, 2021 at 12:10

sapnauvau, kad mires draugas skambino ir kviete pas ji atvykti, bet taip ir nenuvykau…


Vida Sako:
December 28th, 2022 at 13:56

Sapnavau savo mirusi teti su kuriuo ejau po to jis pabučiavo mane tokiu šaltu bučiniu ir per liepteli ji paleidau o jis sako eik pabaik savo darbus ,o as pažadejau susiskambinti


Jurate Sako:
March 21st, 2023 at 14:35

Sapnavau mama,kad atejo su suluzusoaoz akiniais o as jai siuliau pasimatuoti savo naujus.Ka tai galetu reiksti


Palik atsiliepimą

Sveiki atvykę į puslapį, kuriame galite išsiaiškinti savo sapnų reikšmes.

Simboliai – tai mūsų sapnų kalba. Simbolis gali sužadinti jausmą ar mintį, ir dažniausiai turi gilesnę reikšmę, nei žodžiais galima išreikšti. Tačiau tuo pačiu metu, simboliai, regėti sapnuose, gali sužadinti smalsumą ir norą išsiaiškinti, apie ką ir kodėl mes sapnuojame.

Noras išsiaiškinti sapnų reikšmę žmones kamuoja jau nuo seno. Analizuodami sapnus, galite išsiaiškinti apie savo paslėptas baimes ar svajones, o surastos reikšmės padeda suvokti jūsų vidinį pasaulį.

Šis sapnininkas – tai jūsų vedlys į geresnį sapnų supratimą.