Įvertinkite:
1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (2 balsai, vidutiniškai: 5.00 iš 5)
Loading...

Avinas

Niekada negali pasakyti, ko nereikėtų dovanoti avinui – jį gali nudžiuginti bet kas, jei tik tas “bet kas” susijęs su dabartiniu jo pomėgiu. Todėl jei pasistengsite ir perprasite jo nuotaiką, avinas bus nuoširdžiai dėkingas už jūsų iniciatyvą. Puiki dovana – kvietimas į kokį nors klubą su draugais. Avinas mėgsta staigmenas, bet jei neapsisprendžiate, ką dovanoti, paklauskite. Tik veikiausiai jums jau išūžtos visos ausys, ko jam būtinai reikia kalėdoms ar naujiesiems. Būtent tai ir padovanokite. Jei gaus ne ko norėjo, avinas neapsimes, kad viskas gerai. Po kurio laiko jis nė neprisimins, kur tą dovaną nukišo.

Jautis

Dovana jam neturi būti brangi, nors r ne iš pigiųjų. Svarbiausia – ji turi būti “tikra”, klasikinė. Kartais jautis gali prasitarti norintis ko nors skanaus. Tada reikia tiksliai išsiaiškinti, kas tas “skanu”. Galbūt jam tai – rūkyta višta. Nesuglumkite išgirdę tokį norą – jaučiui dovana tris kartus malonesnė, jei jis žino, kad į jo norus atsižvelgiama ir juo rūpinamasi. Jei pirksite praktišką daiktą, tarkime, knygą, pasirūpinkite, kad ji džiugintų akį ir ją būtų tikrai malonu laikyti rankose. Jautis tai pastebės ir įvertins. Pakuotė turi būti irgi atitinkama: aksominė, šilkinė, ryškiaspalvė. Čia jau galite duoti valią fantazijai.

Dvyniai

Pinigų dovanoti neverta. Žinoma, iš pradžių dvyniai apsidžiaugs, bet tuoj viską išleis smulkmenoms ir gailėsis, kad prisipirko nereikalingų daiktų. Protingiems smalsiems dvyniams knyga – viena geriausių dovanų, tačiau jie mėgsta skaityti tik tai, kas jiems patiems įdomu. Kartu su knyga padovanokite dėžutę saldainių – asorti su įvairiais įdarais. Dvyniams tai patiks, kadangi jie mėgsta “sudėtines” dovanas – kad būtų keli daiktai. Be to, jiems greit įgrįsta vienas ir tas pats. Dovanos, be kita ko, neturi būti brangios, geriausia vadovautis principu: kuo įvairiau, tuo smagiau.

Vėžys

Vėžys pernelyg jautrus, tad jam visą laiką atrodo, kad aplinkiniai stengiasi jį perauklėti. Teisingai atspėta dovana jiems – itin džiugus ir svarbus įvykis. Vadinasi, mąsto vėžys, jį tikrai myli ir priima tokį, koks yra. Todėl dovana turi būti nestandartinė ir labai asmeniška. Atspėti, ko trokšta vėžys, nėra sunku, reikia tik trupučio atidumo. Jokiu būdu netiks didaktinio pobūdžio knygos, lavinamieji mokomieji žaidimai. Dovana turi būti tokia, kad ją gavęs vėžys jaustųsi turintis teisę ja naudotis taip, kaip jam patinka.

Liūtas

Liūtas žino esąs reikalingas žmonėms, tad kaip savaime suprantamą dalyką priima meilę, pagarbą ir net garbinimą. Dovana jam turi būti tokia, kad joje būtų galima aiškiai jausti dėkingumą už tai, jog jis yra. Patikėkite – justi savo reikalingumą liūtui svarbiau už viską pasaulyje. Todėl labai svarbu, kokius žodžius sakysite įteikdami dovaną. Būtent šiuo atveju patosas kaip niekada tinkamas. Dovana turėtų būti gražiai įpakuota, geriausia aukso atspalvio maišelyje ar popieriuje – juk dovanojate ne bet kam, o liūtui karaliui.

Mergelė

Dovana jai turi būti praktiška – tai, kuo ji galės ilgai naudotis. Supraskite mergelę teisingai: ji mėgsta, kad viskas būtų kam nors skirta. Ją erzina, jei koks nors daiktas namuose nenaudojamas. Tai jai tolygu šiukšlei. Mergelė tiksliai, iki mažiausių detalių, žino, ko jai reikia, ypač jei kalbama apie asmeninius daiktus. Kita vertus, jai kur kas paprasčiau nusipirkti viską pačiai negu aiškinti, kokio šampūno reikia ir kuo blogas kitas. Todėl mergelė neretai sako, kad dovanų jai nereikia nieko, bet niekada neprieštarauja, jei gauna pinigų. Be kita ko, jos visai neglumina tiesmukiškas klausimas, kokios dovanos norėtų – ji mielai papasakoja, ko trokšta. Gali būti net taip, kad mergelė įteiks jums reikalingų daiktų sąrašą.

Svarstyklės

Joms svarbus pats dovanojimo faktas, nes labai sunkiai išsirenka, ką norėtų gauti. Geriausia įsidėmėti, apie ką svarstyklės garsiai svajoja. Tik nemėginkite pasitikslinti, ar joms dovanoti būtent tai, ko norėjo vakar. Svarstykles nuo tokių klausimų apima neviltis. Jei nieko neprisimenate, tiks ir tai, ką sugalvosite – svarstyklės mėgsta staigmenas. Jei galite rinktis spalvų gamą, nepirkite nieko ryškaus ar blankaus, balto ar juodo. Tinkamiausi pasteliniai tonai, dar geriau, kai daiktas malonus paliesti. Svarstyklėms reikia laiko, kad gerai pamąstytų, kur jūsų dovana gražiausiai atrodys. Be to, jos gali mielai šypsodamosi pareikšti, kad estetiniu požiūriu dovana galėjo būti geresnė. Svarstyklėms svarbiausia teisybė, o be to, toks atsakymas reiškia, kad jos stengiasi išmokyti jus gero skonio.

Skorpionas

Jiems geriausia dovana – pinigai. Tada gali nusipirkti, kas jiems patinka, o ne tai, kas jiems būtina. Pats žodis “būtina” skorpionui kelia nuobodulį ir panieką. Jei nusprendėte rinktis kitokią dovaną, puikiausiai tiks tamsūs “matricos” stiliaus akiniai ir kitokios neįprastos, unikalios, vienetinės dovanos. Žinoma, jos turi būti išskirtinės. Paprasti daiktai – tai nuobodu. Skorpioną nuvilia dovanos “iš reikalo”, kurias galima įteikti bet kam. Tinkamiausios – visokios taro kortos, burtininko atributika, okultinės knygos, net kraujo raudonumo kosmetika (čia, žinoma, mergaitėms).

Šaulys

Dovana jam turi būti – tiesiogiai ar netiesiogiai – tarsi durys į kitą pasaulį. Šaulys mėgsta daugybės kelių sankryžas, jis visada juda, bet nėra iš tų, kurie per gyvenimą brazda kaip tankai tik viena kryptimi. Jį galima nudžiuginti juokinga dovanėle, nes šaulys nieko prieš kartą kitą pasilinksminti, net iš savęs pasijuokti. Puikiausiai tiks padovanoti kokios nors elektronikos, kurią patogu nešiotis: delninis kompiuteris, mobilusis telefonas, mp3 grotuvas. Geriausia rinktis neperkrautus nereikalingomis detalėmis variantus – šauliu svarbu, kad daiktas būtų patikimas ir veiktų negesdamas. Galima dovanoti ir rimtus vyriškus daiktus: žibintuvėlius, žiūronus. Ypač tinka stiklinės ar puodeliai – retas šaulys jų tuoj pat nepastatys ant stalo ir nepripildys.

Ožiaragis

Dovana jam tikrai patiks, jei bus puiki pagal kelis kriterijus iš karto. Ji turi atitikti ožiaragio pomėgius, būti praktiška, stilinga, kokybiška ir meniška. Jei tik yra galimybė, teikdami dovaną ožiaragiui surenkite nedidelį vaidinimą. Jam bus malonu matyti, kad negailėjote nei jėgų, nei laiko. Tačiau šventės – visai ne ožiaragio stichija, tad nereikia bandyti jį pralinksminti, jei jums jis atrodo surūgęs. Ir nesijaudinkite, kai dovana bus priimta nerūpestingai. Tai normalu. Didelė klaida būtų pirkti tipiškai berniukiškus ar mergaitiškus niekučius, bet nereikia persistengti su praktiškumu. Bet kokia dovana turi būti žavi. Jei sunku apsispręsti, ką dovanoti, galite drąsiai paklausti – ožiaragiui negėda pasakyti, ko js nori. Tik jei jau pažadėjote nupirkti būtent tokį daiktą, nebandykite įkišti panašaus, bet kiek kitokio.

Vandenis

Namiškiai gali nė nenutuokti, kokios dovanos vandeniui reikia. Jis nemėgsta švaistyti laiko ir gaišti atsakinėdamas į kvailus klausimus, tad maža kam pasakoja savo norus. Vandenio mąstymas savotiškas, paradoksalus, bet gerus ketinimus jis vertina atitinkamai. Apskritai vandenis neteikia didelės reikšmės dovanai. Todėl drąsiai pirkite jam tai, kas praverstų protingam naujoves mėgstančiam žmogui. Tiks “kultinės” knygos, filmai, cd. Kategoriškai nerekomenduojama bandyto padovanoti brangių papuošalų ar interjero detalių ar kvailai sentimentalių žaislų. Dovana gali būti maža, bet kartu paslaptinga, mistiška. Antraip galite sulaukti atitinkamos reakcijos ir pasijusite tarsi šaltu vandeniu perlieti.

Žuvys

Jos nuliūsta, kai pamato, jog dovana pirkta iš reikalo, ne iš širdies. Žuvys nepripažįsta, kad mėgsta įsiminti ir šifruoti sapnus, lemties ženklus, vis stengiasi suprasti, iš kur vėjas pučia. Todėl bus sužavėtos, jei dovanų gaus būrimo kortų kaladę gražioje dėžutėje, sportbačius, mp3 grotuvą. Juk niekada neaišku, į kokius nuotykius jas ryt poryt patrauks. Nemėgsta žuvys ir brangių vadinamųjų reikalingų daiktų. O klausti jas, ko norėtų, beprasmiška – nepasakys, ners kartais ir pačios nežino.


Sveiki atvykę į puslapį, kuriame galite išsiaiškinti savo sapnų reikšmes.

Simboliai – tai mūsų sapnų kalba. Simbolis gali sužadinti jausmą ar mintį, ir dažniausiai turi gilesnę reikšmę, nei žodžiais galima išreikšti. Tačiau tuo pačiu metu, simboliai, regėti sapnuose, gali sužadinti smalsumą ir norą išsiaiškinti, apie ką ir kodėl mes sapnuojame.

Noras išsiaiškinti sapnų reikšmę žmones kamuoja jau nuo seno. Analizuodami sapnus, galite išsiaiškinti apie savo paslėptas baimes ar svajones, o surastos reikšmės padeda suvokti jūsų vidinį pasaulį.

Šis sapnininkas – tai jūsų vedlys į geresnį sapnų supratimą.