Įvertinkite:
1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Neįvertinote)
Loading...

Amerikiečių psichologų teigimu, egzistuoja ryšys tarp vyro profesijos ir jo gebėjimų lovoje. Tai žinant nesunku išsirinkti, su kuo norėtumėte mylėtis: su menininku ar brigadininku.

Mokslininkai ne vienerius metus diskutavo, ar profesija turi įtakos seksui. Galiausiai jie apsisprendė ir patvirtino tokį ryšį. Tiek profesija, tiek intymieji santykiai apibūdina mūsų charakterį, temperamentą ir gyvenimo būdą. Meniškos prigimties žmogus kaip velnias kryžiaus vengs gamyklos konvejerio, nes dirbdamas tokį darbą tikriausiai numirtų iš nuobodulio. O koks nors pedantiškas buhalteris vargu ar rizikuos lovoje eksperimentuoti bandydamas naujas pozas ar sekso žaisliukus. Jeigu pasirinkote specialybę pagal savo charakterį ir darbe save visiškai realizuojate, jūsų seksualumui niekas negresia. Jei dirbate širdžiai nemielą darbą, tai gali turėti įtakos ir jūsų seksualiniams santykiams. Daug priklauso ir nuo to, kaip žmogus vertina savo darbą. Gali būti, kad dėl karjeros aukojate savo asmeninį gyvenimą. Toks atsidavimas darbui lemia intymiųjų santykių atšalimą. Taip dažnai atsitinka ir dėl tos priežasties, kad neradusi laimės lovoje, pasineriate į karjerą. Kai kurios profesijos gali paveikti jus, keisti jūsų požiūrį į priešingą lytį. Štai kokie dažniausiai būna tam tikrų profesijų vyrai.

Mokytojai nori pasirodyti

Vyrai, kurie darbe turi daug bendrauti ir siekia būti autoritetai (aktoriai, reporteriai, mokytojai), ir mylėdamiesi nori būti įvertinti. Lovoje tokiems vyrams dažnai norisi pasirodyti, todėl neretai būna nenuoširdūs, tarsi atlikdami kažkokį vaidmenį. Gandai apie tai, kad jie turėjo gausybę moterų, paprastai nebūna hiperbolizuoti. Tačiau tai ne itin didelio seksualumo, o nepasitenkinimo moterimis (tiesą sakant, savimi) požymis. Beveik visi mokytojai išmano meilės žaidimų preliudiją ir 57 proc. jų mylisi kone kasdien. Tuo tarpu 73 proc. aktorių patenkina net slapčiausius savo partnerių įgeidžius, o 61 proc. neatsisako pasimylėti net ir neturėdami nuotaikos.

Architektai -fantazuotojai

Daugeliui šios profesijos vyrų svarbu patenkinti moterį, todėl net 76 proc. jų lytinis aktas trunka tiek, kad moteris šį laiką pavadintų idealiu. 92 proc. turi pakankamai fantazijos meilės preliudijai, o 12 proc. architektų tam skiria netgi per daug dėmesio. Apie 30 proc. mylėdamiesi mėgsta naudotis meilės žaislais.

Bejausmiai verslininkai

Jų naudai galima pasakyti daug gerų žodžių, pavyzdžiui, jie – didieji eksperimentų mėgėjai. Apie 50 proc. verslininkų nuolat nori išbandyti naujas pozas ar sekso žaislus, 18 proc. niekaip neapsieina be antrankių. Tačiau visi tie, kurie darbe vadovauja, dažniausiai priversti konsultuotis su specialistais dėl vienokių ar kitokių asmeninių bėdų. Tokiems vyrams dažniausiai reikia itin valdingų moterų.

Pardavėjai gerbia savo partnerę

Įdomu tai, kad 14 proc. jų kasdien mylisi, nepaisydami savo sunkaus, nuo kojų varančio darbo. Apie 70 proc. šios profesijos atstovų gerbia savo mylimosios nenorą mylėtis ir dėl to niekada nepriekaištauja.

Vadybininkai – oralinio sekso specialistai

Šios profesijos atstovai laikomi vienais geriausių meilužių. 45 proc. jų po meilės žaidimų mėgsta pagulėti apsikabinę partnerę, o tai moterys labai vertina. 74 proc. vadybininkų – oralinio sekso specialistai. Puikią vadybininkų charakteristiką gadina vienas niuansas – tik 29 proc. šių vyrų ieško kompromisų ir supranta žodį “ne”.

Matematikai -eksperimentatoriai

Tyrėjai tikina, kad matematikai ar fizikai nesukurti šeimai ar intymiems santykiams. Jų jausmai nepastovūs, o seksas gali būti pagrįstas moksliniu interesu. Dėl “matematinio” pasaulio matymo jiems lengviau gilintis į formules, nei bendrauti su gyvu žmogumi. Štai net apie 60 proc. kompiuterių specialistų patinka oralinis seksas ir masturbacija, tačiau tik 15 proc. jų paiso ir gerbia mylimosios nuomonę.

Vairuotojai ir gamyklų darbininkai

Žmonės, dirbantys patalpose, kur visada aukšta temperatūra, taip pat kenčia ir dėl seksualinių bėdų. Aukšta temperatūra neigiamai veikia spermatozoidus ir gali kenkti potencijai. Tai gresia ir dirbantiesiems su vibruojančiais įrenginiais ar vairuotojams. Net 47 proc. vairuotojų mylisi dažniau nei dukart per savaitę, o 39 proc. jų moterys pavadino puikiausiais meilužiais. Tačiau 30 proc. vairuotojų užmiega vos baigę lytinį aktą.

Gydytojai – romantikai

Vyrai, pasirinkę profesiją, susijusią su tyrimais, analize, kontrole (gydytojai, mokslininkai, advokatai, psichologai), mylėdamiesi yra atsargūs kaip ir dirbdami. Jiems svarbu, kad seksas būtų saugus ir nesukeltų nepageidaujamų pasekmių. Jiems baisiausia, kad moteris gali atstumti. Numanydami, kad taip gali atsitikti, jie verčiau išvis nesiūlys savo kompanijos, nei patirs tokį pažeminimą. Net 45 proc. gydytojų pripažinti pačiais švelniausiais ir romantiškiausiais meilužiais, 55 proc. jų puikiai išmano oralinio sekso techniką. Tačiau visiems jiems trūksta kantrybės užsiimti glamonėmis. 36 proc. per trumpai mylisi, o 14 proc. moterys pasiūlytų išbandyti “Viagrą”.


Sveiki atvykę į puslapį, kuriame galite išsiaiškinti savo sapnų reikšmes.

Simboliai – tai mūsų sapnų kalba. Simbolis gali sužadinti jausmą ar mintį, ir dažniausiai turi gilesnę reikšmę, nei žodžiais galima išreikšti. Tačiau tuo pačiu metu, simboliai, regėti sapnuose, gali sužadinti smalsumą ir norą išsiaiškinti, apie ką ir kodėl mes sapnuojame.

Noras išsiaiškinti sapnų reikšmę žmones kamuoja jau nuo seno. Analizuodami sapnus, galite išsiaiškinti apie savo paslėptas baimes ar svajones, o surastos reikšmės padeda suvokti jūsų vidinį pasaulį.

Šis sapnininkas – tai jūsų vedlys į geresnį sapnų supratimą.