Įvertinkite:
1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (3 balsai, vidutiniškai: 5.00 iš 5)
Loading...

Avinas

Dažniausiai bučiniai būna greiti ir aistringi. Malonūs, tačiau prabėga tarsi akimirka. Vieną sekundę yra, o kitą – jau nebe.

Jautis

Dažniausiai bučiniai ilgi ir iš visos širdies. Jie gali tęstis amžinai, nes jautis tikrai nepristigs idėjų, kaip dar galima pasibučiuoti.

Dvyniai

Dažniausiai bučiuodamiesi kikena, šypsosi ir sako juokingas frazes. Taigi bučinys gali būti visai smagus, jei tik jums nekliudo tai, kad jį nuolat pertrauks dar vienas šypsnys.

Vėžys

Bučiniai šilti ir meilūs – taip ir siekia niekada nepaleisti ir laikyti glėbyje. Dažnai lėti, ilgi, bet nelabai įmantrūs.

Liūtas

Liūtai, tikri džiunglių karaliai, bučiuojasi kaip laukiniai: kandžiojasi, braižosi, o be to – tikisi už bučinį mažų mažiausiai aplodismentų. Puiku, jei aistra išreiškiama nepavojingai.

Mergelė

Labai subtilūs, sausoki, tad dažniau pastebimi dėl to, kad mergelės priartėja prie veido, o ne dėl to, kad liečiasi lūpomis. Tokie bučiniai puikiai tinka žiemai – nenušalsite drėgnų lūpų.

Svarstyklės

Kartais labiau rūpinasi kvapu, sklindančiu iš burnos, o ne bučiniu. Na, bent jau žinosite, kad kai su jumis bučiuojasi svarstyklės, iš jų burnos sklinda mėtų, o gal brangaus brendžio, kvapas.

Skorpionas

Bučinius dažniausiai praleidžia ir eina tiesiai prie… Reikalo. Ką gi, kartais tokie “bučiniai” visai tinkami.

Šaulys

Dažniausiai bučiniai stebinantys ir spontaniški, tad norisi dar ir dar. Svarbiausia, kad po tokių bučinių neištintų lūpos.

Ožiaragis

Bučiniai dažniausiai atspindi stresą, patirtą per dieną. Taigi jei ožiaragis patyrė sunkią dieną, galite tikėtis aistringų bučinių.

Vandenis

Bučiniai drėgni, o bučiuojasi dažniausiai atmerktomis akimis, bet tai tikrai nereiškia, kad jūsų nemyli. Tiesiog, jiems patinka stebėti jus.

Žuvys

Bučiniai tokie, kad verčia pasijusti jus tarsi vatinėmis kojomis. Taigi svarbu tvirtai laikytis.


Sveiki atvykę į puslapį, kuriame galite išsiaiškinti savo sapnų reikšmes.

Simboliai – tai mūsų sapnų kalba. Simbolis gali sužadinti jausmą ar mintį, ir dažniausiai turi gilesnę reikšmę, nei žodžiais galima išreikšti. Tačiau tuo pačiu metu, simboliai, regėti sapnuose, gali sužadinti smalsumą ir norą išsiaiškinti, apie ką ir kodėl mes sapnuojame.

Noras išsiaiškinti sapnų reikšmę žmones kamuoja jau nuo seno. Analizuodami sapnus, galite išsiaiškinti apie savo paslėptas baimes ar svajones, o surastos reikšmės padeda suvokti jūsų vidinį pasaulį.

Šis sapnininkas – tai jūsų vedlys į geresnį sapnų supratimą.