Įvertinkite:
1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (23 balsai, vidutiniškai: 4.00 iš 5)
Loading...
Avinas

Nepatartina kitiems pasakoti apie savo rūpesčius ar prašyti pagalbos. Neverta daug kalbėti, su kuo nors dėl ko nors tartis. Galimi perspektyvūs pasiūlymai, tačiau neskubėkite jų priimti.

Tauras

Galite sulaukti netikėtos pagalbos, įdomaus pasiūlymo, bet jų neskubėkite priimti: dabar svarbu daugiau informacijos surinkti ir ją patikrinti. Itin venkite žmonių, kurie piršis jums į draugus.

Dvyniai

Sugrįžta geri dalykai iš praeities, tačiau neskubėkite tuo pasinaudoti. Šiandien geriau atsitraukti nuo intensyvių darbų, daugiau laiko praleisti namuose.

Vėžys

Gera diena: laukia džiugios naujienos, optimistiški pokyčiai. Tai ganėtinai palankus metas, tinka imtis reikalų, kuriuos tvarkant nereikia daug bendrauti, įsipareigoti. Puiki diena ir kūrybiniam darbui.

Liūtas

Tai sėkminga proga sudėlioti visus taškus dalykiniuose reikaluose, taip pat draugiškuose santykiuose, tik venkite daryti skubotas išvadas. Beje, šiandien verta pasikliauti vien savo triūsu, nieko neprašykite jums padėti.

Mergelė

Daug nenorėkite, būkite kuklesni, verčiau susimąstykite, ko reikia jūsų artimiesiems. Nepatartina aiškintis teisybės, su kuo nors dėl ko nors tartis. Stenkitės nesivelti į svetimus reikalus, nereikšti savo nuomonės, nesmerkti.

Svarstyklės

Nemaloni diena, bet susiimkite ir neleiskite sau nervintis, erzintis dėl niekų, o apie rimtus dalykus paprasčiausiai negalvokite. Tinkamas laikas užsiimti atidėtais, nebaigtais darbais, bet netikęs ką nors nauja pradėti.

Skorpionas

Pasitikėjimas savimi geras dalykas, venkite tų, kurie jūsų nevertina. Nebūkite patiklūs, nepasikliaukite pirmuoju įspūdžiu: kai reikia, blogiui nesunku prisidengti malonia kauke.

Šaulys

Būsite griežtesni, reiklesni sau bei aplinkiniams ir tai padės apsispręsti, ką teisingiausia šiuo metu rinktis. Itin svarbius dalykinius susitikimus atidėkite rytdienai.

Ožiaragis

Nors draugai bus pasiruošę jums padėti, vis dėlto šiandien geriau apsieiti be kitų pagalbos. Svarbų apsisprendimą irgi priimkite savarankiškai: nesistenkite perkelti atsakomybės kitiems ant pečių.

Vandenis

Nors gali kilti puikių minčių, tai pasyvus metas ir ko nors konkretaus imtis nepatartina. Skirkite šią dieną apmąstymams vienatvėje: tai netikęs laikas nei dalykiniams reikalams tvarkyti, nei bendrauti.

Žuvys

Jūsų nerimas palengvėle sklaidosi, gerėja savijauta. Vėl esate kupini naujų sumanymų, kuriuos netrukus galėsite įgyvendinti. Verta priimti gautus dalykinius pasiūlymus. Diena taps gana sėkminga, jei nebūsite kategoriški ir vieni visko netvarkysite.


Sveiki atvykę į puslapį, kuriame galite išsiaiškinti savo sapnų reikšmes.

Simboliai – tai mūsų sapnų kalba. Simbolis gali sužadinti jausmą ar mintį, ir dažniausiai turi gilesnę reikšmę, nei žodžiais galima išreikšti. Tačiau tuo pačiu metu, simboliai, regėti sapnuose, gali sužadinti smalsumą ir norą išsiaiškinti, apie ką ir kodėl mes sapnuojame.

Noras išsiaiškinti sapnų reikšmę žmones kamuoja jau nuo seno. Analizuodami sapnus, galite išsiaiškinti apie savo paslėptas baimes ar svajones, o surastos reikšmės padeda suvokti jūsų vidinį pasaulį.

Šis sapnininkas – tai jūsų vedlys į geresnį sapnų supratimą.