Įvertinkite:
1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (23 balsai, vidutiniškai: 4.00 iš 5)
Loading...
Avinas

Būkite atkaklūs, gerbkite jums pavaldžių asmenų bei draugų nuomonę, patarimus ir šiandien daug nuveiksite. Verta iki pavakarės spręsti bendravimo su vadovu nesklandumus.

Tauras

Teks nemažai bendrauti (galbūt su seniai matytais žmonėmis), padėti draugams, giminaičiams, mylimam žmogui. Nebijokite būti dosnūs. Beje, greitu laiku nustebsite patyrę, kaip nuoširdžiai jumis domisi ir rūpinasi artimieji, draugai, mylimas asmuo.

Dvyniai

Imkitės tik to, kas iš tiesų neatidėliotina, visa kita atidėkite. Prieš apsispręsdami svarbiu klausimu įsiklausykite į intuiciją. Reikalams tvarkyti, darbams verta skirti daugiau laiko nei įprastai.

Vėžys

Šaunus laikas, aplinkiniams darysite įtaką, paliksite gerą įspūdį. Jei jums svarbu ką nors paveikti, kad ir savo antrąją pusę, vaiką, mylimą žmogų, pasikalbėkite su jais jau vakare.

Liūtas

Šios dienos pasiūlymai, susitarimai greitos naudos neduos. Vis dėlto diena gera užvilkintiems reikalams paskubinti, tinkama atidėtiems susitikimams, palanki tvarkyti skubius finansinius reikalus.

Mergelė

Nors šiandien geriau likti pasyviems, jums asmeniškai geriau neatidėti svarbių reikalų tvarkymo. Tiesa, šiandien iš esmės nieko naujo imtis nederėtų – naudos ieškokite praeityje. Verta užsiimti darbų užbaigimu, susitikti su žmonėmis, su kuriais kadaise esate ką nors sėkmingo nuveikę.

Svarstyklės

Kantriems, tiems, kurie ilgai laukė, brandino kokią nors idėją, pasiseks. Tiesa, gerų postūmių iš karto nepajusite. Aktyvių veiksmų nesiimkite, be reikalo nerizikuokite. Vakaras palankus meilės pasimatymui.

Skorpionas

Sėkmingas metas, bet tai nereiškia, kad galima pildyti visus savo norus. Raskite daugiau laiko vaikams, pasikalbėkite su jais opiomis temomis (draugai, romantiški nuotykiai, mokslai, žalingi įpročiai).

Šaulys

Tai, ką laimėjote anksčiau, dabar teks apsaugoti, išlaikyti. Diena gera taikytis, deryboms, užmegzti partneriškus ryšius. Gauti dalykiniai pasiūlymai bus naudingi, tiesa, jų gerumu taip greitai, kaip tikitės, nepavyks įsitikinti.

Ožiaragis

Palanku užmegzti su kuo nors sąjungą, kreiptis pagalbos, paramos į aukštą asmenį, visuomenines organizacijas. Iki pavakarės puiki proga taikytis su antrąja puse: nebijokite parodyti iniciatyvos, ypač jei reikės atsiprašyti, nusileisti.

Vandenis

Nors diena įtempta, sėkmė ims šypsotis. Šiuo metu nekelkite sau aukštų reikalavimų, galite persitempti. Palanki diena spręsti skolų problemas. Ieškokite patarėjų, pagalbininkų, rėmėjų.

Žuvys

Nors jus išgirs, supras, įvertins, pagerbs, ne viskas, kas šiandien bus žadama, bus naudinga ir įvykdyta. Būkite saikingi, kritiški: žinokite, kad iš jūsų bus daug pareikalauta. Tiks tvarkyti reikalus, susijusius su užsieniu.


Sveiki atvykę į puslapį, kuriame galite išsiaiškinti savo sapnų reikšmes.

Simboliai – tai mūsų sapnų kalba. Simbolis gali sužadinti jausmą ar mintį, ir dažniausiai turi gilesnę reikšmę, nei žodžiais galima išreikšti. Tačiau tuo pačiu metu, simboliai, regėti sapnuose, gali sužadinti smalsumą ir norą išsiaiškinti, apie ką ir kodėl mes sapnuojame.

Noras išsiaiškinti sapnų reikšmę žmones kamuoja jau nuo seno. Analizuodami sapnus, galite išsiaiškinti apie savo paslėptas baimes ar svajones, o surastos reikšmės padeda suvokti jūsų vidinį pasaulį.

Šis sapnininkas – tai jūsų vedlys į geresnį sapnų supratimą.