Įvertinkite:
1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (2 balsai, vidutiniškai: 3.00 iš 5)
Loading...

Avinas

Šio ženklo atstovas priklauso ugnies stichijai, tad ir elgiasi paprastai ugningai. Greitai įsiplieskia, lygiai taip pat gali ir užgesti. Šio ženklo vyrai aistringi ir energingi, jų aistroms sunku atsispirti. Jie žavingi ir gyvybingi, tad lovoje su jais niekada nebus nuobodu. Gal kartais kiek per daug ekstremalu… Jie patys užmezga pažintis. Suviliotojo vaidmuo jiems labai tinka. Avino partnerė turi būti visada pasiruošusi meilės žaidimui, priešingu atveju greitai jam atsibos. Lovoje avinas mėgsta griežti pirmuoju smuiku, jam nesvarbu, kad partnerė trokšta ko nors kito, todėl kartais konfliktų išvengti sunku, tačiau jie bematant užgesinami.

Tinkamiausia vieta seksui. Paprastai avinas turi gražų kūną, mėgsta nuotykius, flirtą ir įvairius meilės žaidimus. Tam nereikia ieškoti ypatingos vietos – kur įsižiebė aistra, ten tinkama vieta. Sekso tabu jam neegzistuoja.

Jautis

Šio ženklo vyrai paprastai būna labai patrauklūs priešingos lyties atstovėms. Iš dalies taip yra todėl, kad jie mėgsta gražius ir brangius daiktus. Tačiau ta, kuri bent sykį buvo pakliuvusi į jaučio „voratinklį”, pripažins, kad tikrai ne dėl piniginės jį verta mylėti. Jautis – nepailstantis meilužis, galintis meilės žaidimams skirti visą naktį. Kodėl taip yra? Seksas jaučiui padeda pamiršti realybę, pailsėti nuo nesibaigiančių rūpesčių. Norėdamas paįvairinti intymiąsias pramogas, jis gali sukurti visą ritualą, kuriame nebus pamiršti ir romantiški pokalbiai, erotinės fantazijos, meilės žaisliukai, ir tam tinkami maisto produktai. O ko daugiau reikia moterų galvoms apsukti?

Tinkamiausia vieta seksui. Jaučiui būtina prabanga ir komfortas, tai gi meilės žaidimams jis tikriausiai pasirinks savo namus.

Dvyniai

Gyvenime dvyniai išmoksta tenkintis tuo, kas yra. Jų poreikiai nėra labai dideli. Tą patį galima pasakyti ir apie šio ženklo atstovų seksualinį gyvenimą. Lovoje jie gana nuobodoki, tad jei turite daugybę seksualinių fantazijų, šis vyras jums labai tiks. Pats nelabai ką sugalvodamas, jis sutiks išbandyti viską, ką pasiūlysite. Dvynių ženklo vyras nuolat ieško tobulos sekso partnerės ir naujų seksualinių įspūdžių. O jei randa tinkamą, lieka jai ištikimas ilgą laiką. Mylėdamasis jis turi patirti ir mėgautis visais pojūčiais: gražiu estetišku vaizdu, maloniais pokalbiais, gerai uoslę nuteikiančiu kvapu ir net puikiu skoniu…

Tinkamiausia vieta seksui. Mylėjimosi vietai dvyniai taip pat neišrankūs, jiems tiks ir užpakalinė automobilio sėdynė.

Vėžys

Gyvenime lėtapėdis vėžys toks pats ir mylėdamasis. Seksas su juo labiausiai primins lėtą valsą. Tačiau jei gerai išmoksite judesius ir turėsite kantrybės, šis šokis pamažu gali tapti aistringu tango. Kadangi šio ženklo vyro puiki intuicija, lovoje jis ne tik įgyvendins slapčiausias savo partnerės fantazijas, bet ir pats mėgausis meilės žaidimais. Be to, vėžys greitai išmoksta naujų dalykų, bet ne visada noriai juos įgyvendina, nes yra gana tingokas, tad mieliau atlieka pasyvaus veikėjo vaidmenį.

Tinkamiausia vieta seksui. Vėžys mėgsta vandenį, todėl mylėtis jam patiks vonioje, duše, paplūdimyje.

Liūtas

Ugnies ženklo atstovas liūtas ir lovoje aistringas ir karštas. Ne tik pats siekia orgazmo, bet stengiasi pamaloninti ir savo partnerę. Liūtui patinka Klastingo viliotojo vaidmuo, tačiau jo prisirišimas neilgai trunka. Šio ženklo vyrams greitai pabosta ta pati partnerė, todėl norėdama jį išlaikyti nuolat keiskite savo įvaizdį. Liūtams mylintis svarbiausia pats seksualinis aktas, o ne ilga preliudija ar meilės žaidimai. Labiausiai šio ženklo atstovus žavi pagyros ir malonūs žodeliai.

Tinkamiausia vieta seksui. Liūtas – didelis savimyla, tad puiku, jei kambaryje yra veidrodis, kuriame jis gali matyti savo tobulą atspindį.

Mergelė

Geras seksas susideda iš mažų detalių, o šio ženklo vyras toks smulkmeniškas, kad stengiasi nieko nepraleisti. Būtent dėl šios savybės mergelės vyras – puikus seksualinis partneris, galvojantis ne tik apie tai, kaip pačiam patirti malonumą, bet ir apie tai, kaip suteikti jį partnerei. Jis dažnai stengiasi įtikti kitiems, todėl šio ženklo atstovas bus laimingas galėdamas įvykdyti partnerės pageidavimus. Išoriškai šaltas mergelės vyras giliai širdyje yra labai jausmingas ir turi įvairių fantazijų. Partnerei tik reikia mokėti jas pažadinti. Jei tai pavyksta, šis vyras būna ištikimas iki gyvenimo pabaigos.

Tinkamiausia vieta seksui. Mergelės ženklo atstovams patinka mylėtis savo miegamajame, kuris dažniausiai yra skoningai apstatytas rojaus kampelis.

Svarstyklės

Šio ženklo atstovams mąstymas neatsiejamas nuo sekso. Paprastai jie pasižymi puikiu intelektu, kuris intymiuosiuose santykiuose atsiskleidžia kaip noras gerai pažinti savo partnerę. Svarstyklėms patinka pusiausvyra, todėl šio ženklo vyrai stengiasi malonumą patirti drauge su partnere. Jiems nepatinka pyktis ir ginčytis, todėl kartais atrodo viskam abejingi šaltakraujai. Iš tiesų jie taip elgiasi nenorėdami įskaudinti mylimosios kitokia nuomone ar požiūriu.

Tinkamiausia vieta seksui. Svarstyklių ženklo vyrui svarbi jauki ir graži aplinka, taip pat dailaus kūno partnerė. Šių vyrų aistrą sužadina įvairūs sekso žaisliukai ir pagalbinės priemonės.

Skorpionas

Skorpiono aistra kontroliuoti visur ir viską jo partnerei gali būti likimo dovana arba prakeiksmas. Šie paslaptingi ir mįslingai traukiantys asmenys visą savo energiją skiria partnerės jausmams ir seksualumui pažinti. Skorpiono ženklo atstovams patinka vadovautis neklystančia savo intuicija, todėl nuo jų neverta slėpti jausmus, nors patys atvyrauti jie neskuba. Skorpionas visada žino, ko nori, ir kaip tai pasiekti. Nepaisant to, yra rūpestingas ir atsidavęs meilužis.

Tinkamiausia vieta seksui. Seksualiausio zodiako ženklo atstovai gali mylėtis visur ir visada. Svarbu, kad būtų su kuo.

Šaulys

Kaip ir kitų ugnies stichijos atstovų, taip ir šaulio gyvenime seksas užima vieną svarbiausių vietų. Šio ženklo vyrams svarbus fiziologinis, o ne emocinis sekso aspektas. Jie retai būna drovūs, o meilės aktas su jais laukinis ir nepamirštamas. Šauliai lengvai užmezga naujas pažintis ir vos ne iš karto gali paklausti moters, kokia mylėjimosi poza jai labiausiai patinka. Taip jie turtina savo seksualinę patirtį, tačiau tai nereiškia, kad yra neištikimi.

Tinkamiausia vieta seksui. Kad ir keista, šaulys geriausiai jaučiasi savo lovoje. Taip yra todėl, kad mėgsta mylėdamasis kalbėtis, aptarti detales. Kur patogiau tai daryti, jei ne lovoje?

Ožiaragis

Šalta abejingumo kaukė dažniausiai slepia aistringą ir rūpestingą meilužį, ilgus metus ištikimą vienintelei partnerei. Didžiulis ožiaragio rūpestis – rasti tokią mylimąją, kuri atskleistų jo seksualinį potencialą. Ožiaragis – vienas iš praktiškiausių zodiako ženklų, taigi ir lovoje bus tiesmukas: meilės žaidimams jam nereikia jokių papildomų stimulų nei fantazijų. Didžiausias dopingas – meilė, nes seksas ir artimas abipusis ryšys ožiaragiui yra neatsiejami dalykai.

Tinkamiausia vieta seksui. Jo nesugundysite erotiniais žaidimais vonioje ar automobilyje, tačiau, jei ožiaragis jums jaučia aistrą, nesunkiai suviliosite ir palinkusį prie darbų.

Vandenis

Vandeniui seksas – ne tik fiziologinis procesas. Prieš pirmą kartą suartėdamas su mylimąja, jis gali viską iki menkiausių detalių aptarti nepraleisdamas to, kaip ji jaustųsi mylėdamasi vienokia ar kitokia poza. Nors lovoje vandenis iš pradžių gali būti nedrąsus, iš tikrųjų jam neegzistuoja jokie tabu. Prigimtinis smalsumas verčia eksperimentuoti ir ieškoti naujų pojūčių. Radęs sau tinkamą nebijančią naujovių partnerę, vandenis dar labiau atsiskleidžia ir gali būti net labai seksualus.

Tinkamiausia vieta seksui. Lovoje jam nuobodu. O kiekviena nauja vieta reiškia galimybę pajusti dar ką nors nepatirta. Labiausiai vandeniui patiktų persirengus įsijausti į kokį nors vaidmenį.

Žuvys

Šio ženklo atstovai dažnai gyvena savo susikurtame pasaulyje. Tai būdinga ir jų seksualiniam gyvenimui. Jie – romantiški svajokliai, galintys įsivaizduoti esą kokio nors meilės romano veikėjai. Sumani ir energinga partnerė greitai išsklaidys tuos kerus. Svarbu nesielgti grubiai ir tiesmukai, nes žuvys nepakenčia tokio elgesio. Žuvų vyrai nereiklūs ir labai dėmesingi partnerei, vadovaujasi savo intuicija, kuri juos retai nuvilia.

Tinkamiausia vieta seksui. Labiausiai šio ženklo vyrui patiks mylėtis Duše arba žaisti erotinius žaidimus kokiame nors vandens telkinyje.


Sveiki atvykę į puslapį, kuriame galite išsiaiškinti savo sapnų reikšmes.

Simboliai – tai mūsų sapnų kalba. Simbolis gali sužadinti jausmą ar mintį, ir dažniausiai turi gilesnę reikšmę, nei žodžiais galima išreikšti. Tačiau tuo pačiu metu, simboliai, regėti sapnuose, gali sužadinti smalsumą ir norą išsiaiškinti, apie ką ir kodėl mes sapnuojame.

Noras išsiaiškinti sapnų reikšmę žmones kamuoja jau nuo seno. Analizuodami sapnus, galite išsiaiškinti apie savo paslėptas baimes ar svajones, o surastos reikšmės padeda suvokti jūsų vidinį pasaulį.

Šis sapnininkas – tai jūsų vedlys į geresnį sapnų supratimą.