Įvertinkite šio sapno reikšmę:
1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (17 balsai, vidutiniškai: 3.94 iš 5)
Loading...

sapnuoti mėnesines

Sapnuoti mėnesines – palengvėjimas, mažiau nerimaukite. Mėnesinės sapne signalizuoja apie sunkių laikų pabaigą ir naujo daug lengvesnio poilsinio periodo pradžią. Šis sapnas gali reikšti, jog jūsų kūrybinė energija pagaliau išlaisvinta ir tinkamai pritaikyta.

Sirgti jomis gali reikšti poreikį patenkinti aistrą, bet gali reikšti ir baimę turėti kūdikį.

Jei moteris sapnuoja savo menstruacijų ciklą, kuris dar nėra prasidėjęs – rūpestis dėl ciklo arba signalizuoja ankstesnę jo pradžią nei įprasta.

Įvairių tyrimų duomenimis nustatyta, jog ryškūs sapnai dažniausiai sapnuojami mėnesiniu periodo metu. Sapnai apie nėštumą, gimdymą, motinystę dažniau aplanko tada, kai moteris yra vaisinga.


Sveiki atvykę į puslapį, kuriame galite išsiaiškinti savo sapnų reikšmes.

Simboliai – tai mūsų sapnų kalba. Simbolis gali sužadinti jausmą ar mintį, ir dažniausiai turi gilesnę reikšmę, nei žodžiais galima išreikšti. Tačiau tuo pačiu metu, simboliai, regėti sapnuose, gali sužadinti smalsumą ir norą išsiaiškinti, apie ką ir kodėl mes sapnuojame.

Noras išsiaiškinti sapnų reikšmę žmones kamuoja jau nuo seno. Analizuodami sapnus, galite išsiaiškinti apie savo paslėptas baimes ar svajones, o surastos reikšmės padeda suvokti jūsų vidinį pasaulį.

Šis sapnininkas – tai jūsų vedlys į geresnį sapnų supratimą.