Įvertinkite:
1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (3 balsai, vidutiniškai: 4.33 iš 5)
Loading...

Avinas

Avinai paprastai turi labai platų interesų ratą. Dažnai bando pasiteisinti, kad neturi laisvo laiko. Pirmenybę teikia aktyviam poilsiui, kelionėms, ypač į egzotiškas vietas. Patinka išradinėti, ką nors konstruoti, sportuoti.

Jautis

Patinka muzikos vakarai, linksmybės, pokštai. Jautis yra nepavargstantis darbininkas, kuriam patinka kurti aplink save grožį, pvz.: tvarkyti sodą, kambarius. Patinka meistrauti. Jaučiai yra namisėdos. Moka skaniai gaminti maistą ir dažnai kviečiasi draugus į svečius. Dažniausiai paplitęs jų tarpe hobis – piešimas ir muzika.

Dvyniai

Patinka nuotykiai ir permainos, keliones į užsienį. Lengvai užmezga naujas pažintis ir meilės romanus. Patinka pramogas. Gali daug rašyti ir užsiimti poezija.

Vėžys

Devizas: nėra nieko geriau už namus. Patinka atostogauti namuose, kaime arba sode, prie jūros ar ežero kranto. Patinka plaukioti ir kaupti įvairiausias senienas. Gali būti, kad vėžiai renka markutes ar kitus panašius daiktučius. Yra svetingi, tačiau kai kada patinka ir vienatvė. Dievina knygas, nesuprantamus reiškinius ir muziką.

Liūtas

Liūtai visuomet nori būti dėmesio centre. Nemėgsta vienatvės. Patinka atostogauti komfortiniuose viešbučiuose ir prabangiuose kurortuose. Patinka pramogos, jie lengvai užmezga naujus romanus. Patinka vakarienė prie žvakių šviesos, šokiai ir teatras.

Mergelė

Mergelėms nepatinka viešai demonstruoti savo pomėgių. Viską, ką jos daro, bando daryti paprastai. Šio tipo žmonėms nereikia brangių kurortų, o tik gražaus gamtos kampelio. Patinka keliauti, nors ir kur netoli.

Svarstyklės

Joms kaip oras yra reikalingi malonumai ir pramogos. Hobis dažniausiai yra susijęs su menu, opera, daile. Svarstyklės turi nuostabų skonį. Daugelis moterų, kurios yra svarstyklės, mėgsta gražiai rengtis ir gali ištisas valandas vaikščioti po parduotuves.

Skorpionas

Vienas iš aktyviausių zodiako ženklų. Jam patinka sportas, susijęs su rizika. Patinka poilsiauti prie vandens, sunkiai užmezga naujas pažintis. Jam patinka rami vieta, kur nėra daug žmonių. Ten jis gali gerai pailsėti. Taip pat patinka tokios vietos, kur galima ramiai paskaityti ir pamąstyti.

Šaulys

Turi retą gabumą paversti poilsį į šventę. Daug keliauja. Pastoviai siekia naujų žinių, filosofuoja, sportuoja. Patinka draugų kompanija.

Ožiaragis

Yra didelis darbštuolis. Netgi laisvalaikiu randa ką dirbti. Patinka komfortiški kurortai. Į juos gali važiuoti metai iš metų. Patinka sena draugų kompanija, laisvalaikis su šeima, nemėgsta daug pokyčių ir daug naujų žmonių susibūrimų. Domisi istorija ir kolekcionavimu. Geriausiai jaučiasi savo draugų rate ir savo namuose.

Vandenis

Tai draugystės, klubų ir žmogiško bendravimo plačiąja prasme ženklas. Vandenis visuomet yra tarp žmonių, patinka užsiimti visuomeniniu darbu. Pomėgiai ir interesai gali būti įvairūs. Viską mėgsta daryti savo rankomis. Patinka kelionės, knygos apie istoriją, geografiją, ekonomiką.

Žuvys

Visas gyvenimas joms – tai tobulėjimo procesas. Jaučia poreikį kūrybinei saviraiškai ar būtų kompanijoje, ar vienumoje. Savo poreikius tenkina laisvu laiku. Žuvys yra labai jautrios aplinkinių nuotaikai. Todėl reikėtų labai atsargiai joms rinktis draugus. Patinka rami vieta gamtoje ir apmąstymai vienatvėje. Taip pat neatsisako praleisti laisvalaikio ten, kur yra gera muzika, patinka šokiai su draugais.


Sveiki atvykę į puslapį, kuriame galite išsiaiškinti savo sapnų reikšmes.

Simboliai – tai mūsų sapnų kalba. Simbolis gali sužadinti jausmą ar mintį, ir dažniausiai turi gilesnę reikšmę, nei žodžiais galima išreikšti. Tačiau tuo pačiu metu, simboliai, regėti sapnuose, gali sužadinti smalsumą ir norą išsiaiškinti, apie ką ir kodėl mes sapnuojame.

Noras išsiaiškinti sapnų reikšmę žmones kamuoja jau nuo seno. Analizuodami sapnus, galite išsiaiškinti apie savo paslėptas baimes ar svajones, o surastos reikšmės padeda suvokti jūsų vidinį pasaulį.

Šis sapnininkas – tai jūsų vedlys į geresnį sapnų supratimą.