Įvertinkite:
1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (1 balsai, vidutiniškai: 5.00 iš 5)
Loading...

Gencijonas (I.1 – I.10)

Tai žmogus, kuris vaikystėje dažnai sirgo ir lėčiau vystėsi už savo bendraamžius. Ilgainiui šie požymiai dingsta. Per kantrybę ir darbštumą daug pasiekia. Tai švelnus, taupus žmogus, visada turi susitaupęs sunkiai dienai.

Dagys (I.11 – I.20)

Aistrą jam gali sukelti tik darbas. Tačiau tai tik apgaulė. Sielos gilumoje Dagys svajoja apie beprotišką meilę, apie partnerį, kurio jam visi pavydės. Bet Dagys bijo pasiklysti savo ilgesyje. Disciplinuotas Dagys savo jautrią sielą atskiria stora siena, kad nesužinotų žmonės.

Šlamutis (I.21 – I.31)

Visi mėgsta Šlamutį, nes jis linksmas, optimistiškas, sąmoningas. Tačiau jis yra nepasiekiamas per didelius reikalavimus žmonėms.

Amalas (II.1 – II.10)

Amalas yra smalsus. Nuolatos ieško naujų nuotykių. Mėgsta būti apsuptas garbintojų, gyventi dideliuose miestuose. Bėga nuo vienatvės ir kaimo. Turi didelių reikalavimų kitiems, bet yra nenuoseklus, todėl partneriai juo nusivilia.

Kosmėja (II.11 – II.19)

Skraido padebesiuose. Kosmėją-moterį gali atpažinti iš lengvos eisenos, dažniausiai aukštakulniais bateliais. Vyrai svajoja apie tolimus idealus, bet nieko nedaro, kad tas svajones realizuotų. Įsimyli teoriją, kurią sunku įgyvendinti. Ignoruoja šiurkščią tikrovę ir realizmą. Turi savyje kažko, kas traukia žmones.

Mimoza (II.20 – II.29)

Mimozos yra nepastovios, neryžtingo būdo. Neturi nuoseklaus požiūrio ar nuomonės. Niekada nesiekia jokio tikslo. Laikas neturi jai jokios reikšmės. Nerūpi valdžia, turtas. Mimozai svarbiausia jausmai.

Aguona (III.1 – III.10)

Išskirtinis Aguonos požymis yra akys. Žydros, rudos ar žalios jos tarsi pridengtos vualiu ir todėl žmonėms atrodo, kad Aguona nepasiekiama. Tipišką Aguoną galima sutikti meno galerijose, teatruose, naktiniuose klubuose. Iš esmės Aguona yra flegmatiška, pasyvi, bet turinti puikią širdį.

Lelija (III.11 – III.20)

Bendraujant su Lelija reikia būti atsargiam, nes ją lengva užgauti ir įžeisti. Lelija neapkenčia įkyrių klausimų. Nemėgsta ir vienareikšmiškai atsakinėja. Visada pasitelkia žodžius: galbūt, tikriausiai ir kt.

Vėdrynas (III.21 – III.31)

Esi išradingas, lengvai darai sprendimus, niekada jais neabejoji. Esi gero būdo, tačiau tavo niūrus humoras labai kenkia Žibutėms ir Vandens lelijoms. Iš prigimties nesi pikto būdo, tik didelis egocentrikas. Gali pamiršti viską ir visus, kai horizonte pamatai žavingą grobį.

Snaputis (IV.1 – IV.10)

Tavęs nedomina ir nejaudina apkalbos. Esi per daug užsiėmęs savimi, kad tave domintų kiti. Snapučiai žmonės visi vienodi. Lengvai prisitaikai prie draugijos, netgi labai rinktinės. Pasitikėjimas savimi, optimizmas ir nuolatinis ieškojimas naujų užduočių ir tikslų yra labai patrauklus. Tai liečia ir meilę.

Hortenzija (IV.11 – IV.20)

Galima pavydėti kiekvienam, kas draugauja su Hortenzija. Ja galima pasikliauti visose situacijose, net jeigu ją jau apvylėte. Hortenzija yra geraširdė. Taupumas nėra jos stiprioji ypatybė. Hortenzija kiekvienam linki važinėti Mersedesu, kol ji pati važinėja Jetta.

Jurginas (IV.21 – IV.30)

Kaip tipiškas Jurginas esi realistas ir tvirtai vaikštai, jausdamas žemę po kojomis. Teatrališkas elgesys tau svetimas. Jurginu galima pasikliauti visose gyvenimo situacijose. Jėgų ir kantrybės tikslui pasiekti Jurginas semiasi iš namų ir šeimos židinio. Pinigai ir valdžia jam turi tik tiek reikšmės, kad pasijustų nepriklausomas.

Pakalnutė (V.1 – V.10)

Jeigu kas ketina pasikviesti Pakalnutę pietums, tiks vienintelis prabangiausias restoranas. Pakalnutę galima užkariauti puikia gėlių puokšte, ji tokiam dėmesiui labai jautri. Pakalnutė mano esanti labai prisirišusi prie gamtos. Jos santuoka turėtų būti balandžio arba gegužės mėnesiais.

Puriena (V. 11 – V.21)

Vargas tam, kas stengiasi paveikti Purieną ir priversti ją pakeisti savo požiūrį ar nuomonę. Purienai reikia daug laiko, kad susidarytų savo požiūrį, sprendimą kokia nors tema, bet ta nuomonė būna tvirta, kurios ji beveik niekada nekeičia. Puriena žmonių atžvilgiu nusiteikusi draugiškai ir taikiai tol, kol kas nors neužmina ant kojos.

Chrizantema (V.22 – V.31)

Atsitiktinis flirtas nieko tau nereiškia. Chrizantemos mieliau kalba apie meilę, negu iš tikrųjų leidžiasi į jos paslapčių džiungles. Iš jos galima laukti visko, tik ne pastovumo. Chrizantema amžinai ieško idealaus partnerio.

Varpelis (VI.1 – VI.11)

Jo gyvenimui reikia mažų paslapčių. Nemėgsta žmonėms atskleisti savų kortų. Jį lydi sėkmė visose srityse – ir finansinėje, ir intelektualioje. Varputis mėgsta diskusijas, jam pirmiausia rūpi įgyti patirties. Neturi reikšmės, ar jis bus visada teisus pokalbyje.

Saulutė (VI.12 – VI.21)

Saulutė sugebės puikiai pasinaudoti situacija. Neklysdama jaučia jai naudingas progas. Saulutes labai vertina vadovai ir kiti žmonės, kuriuos vienaip ar kitaip reprezentuoja. Jos sugeba labai gerai sutvarkyti netgi gana sunkius reikalus. Dėl šių priežasčių jų nemėgsta priešininkai. Meilėje labai dažnai keičia partnerius.

Tulpė (VI.22 – VII.1)

Jeigu turi pažįstamų Tulpių, tai puikiai žinai, kokie pokyčiai jose vyksta. Kartais jos atviros ir nuoširdžios, o po akimirkos jau nepasiekiamos ir uždaros. Tulpės gali daugel dienų tylėti, o paskui – būti laimingos ir šypsotis, net pulti kam nors ant kaklo. Nusivylimų meilėje Tulpė gali išvengti, tik blaiviai vertindama gyvenimą.

Vandens lelija (VII.2 – VII.12)

Lelija neina į tikslą paprastu keliu. Siekti tikslo jai trukdo tūkstančiai smulkmenų. Jai reikia daug laiko, kad apsispręstų ir susikoncentruotų į grobį, bet kai jį pasiekia, lengvai iš savo rankų neišleidžia. Jeigu lelija sako jums, kokia ji vargšė, tai dar nereiškia, kad tai tiesa. Iš tikrųjų ji gali turėti gana apvalią sumelę sunkiai dienai.

Našlaitė (VII.13 – VII.23)

Našlaitė neapkenčia rizikos. Kiekvienas jos žingsnis daug kartų apgalvojamas. Našlaitės mieliau mokosi iš klaidų, pačios nelinkusios išmėginti to, ko nežino. Tai kolekcionierių būdas, jos sentimentalios. Krauna albumus su fotografijomis, rašo atsiminimus arba svarbesnius savo gyvenimo įvykius. Meilėje hormoningos.

Erškėtrožė (VII.24 – VIII.2)

Erškėtrožė mėgsta leisti pinigus savo malonumui, nors dažnai gyvena pagal galimybes. Visada randa būdą papildyti piniginę. Jos yra azartiško būdo ir mėgsta riziką. Erškėtrožė yra labai išradinga ir labai mėgstama kiekvienoje draugijoje. Mėgsta būti paikinamos. Meilės nuotykiai visada vainikuojasi pergale.

Saulėgrąža (VIII.3 – VIII.12)

Saulėgrąžą galima lengvai atpažinti iš jos energingų judesių, kuriais ji iliustruoja savo dramatiškus pasakojimus. Yra išlaidi, jos kalba pakili. Būna daug žmonių, kuriems imponuoja jos pasitikėjimas savimi. Turi sunkumų rinkdamasi partnerį. Partnerius atbaido savo iškalba. Finansinė padėtis bloga.

Rožė (VIII.13 – VIII.23)

Didelė savimyla. Dievina komplimentus ir pagyrimus. Jeigu kas stebėjo jos protą ir gerumą, ji dėl tokio žmogaus pasiryžusi padaryti viską. Tai vienintelis būdas Rožei “suminkštinti“, kai yra nepasiekiama. Neįmanoma ko nors iš jos reikalauti. Tai iš karto sukelia jos pasipriešinimą. Meilėje tai sunkus partneris, nes per daug reiklus.

Knifofija (VIII.24 – IX.2)

Tai idealus svečias per pobūvius, nes gerai moka linksminti svečius ir užglostyti kylančius konfliktus. Kartais pavaduoja šeimininką ir tai atlieka puikiai. Nemėgsta finansinių rūpesčių. Meilėje jai palankūs šiltieji mėnesiai.

Gvazdikas (IX.3 – IX.12)

Jis yra geras partneris pokalbiuose. Gana tiesmukiškas ir neslepia savo minčių, kalba visada atvirai, nors ir kartodamas žinomas tiesas. Stebisi, jeigu kas nors dėl to įsižeidžia. Jeigu kas nori įtikinti Gvazdiką, kad jis turi ydų, jis tokių pastabų negirdi. Tada nuomonės su partneriu nesutampa.

Astras (IX.13 – IX.22)

Žodis meilė turi Astrui ypatingą reikšmę. Visiškai atsiduoda partneriui, šeimai, draugams, visiems žmonėms, kurie yra silpni ir reikalauja pagalbos. Didžiausią malonumą jam teikia darbas ir pareigų vykdymas. Dėl šios priežasties jį kartais palieka partneris, kuris jaučiasi užmirštas.

Viržis (IX.23 – X.3)

Viržis dažnai engia kitus. Valgo ir geria su malonumu vienas. Yra didelis smaližius. Jeigu būna pavojus prarasti partnerį arba negali atvirai kalbėti apie savo reikalus, pradeda valgyti. Viržis yra diskretiškas, niekada neperskaitys svetimo laiško. Jo nejaudina apkalbos.

Kamelija (X.4 – X.13)

Labiausiai vertina vidinę harmoniją ir ramybę. Mėgsta ramią muziką. Darbe sukuria draugišką atmosferą. Kamelija nemėgsta būti viena. Jai reikia žmonių, kad gerai jaustųsi. Ji kupina švelnaus erotizmo.

Alyva (X.14 – X.23)

Esi kilnios dvasios, pavyzdingų manierų žmogus. Kas kreipiasi į Alyvą nemandagiu tonu, tas jau yra pralaimėjęs. Alyva ilgai atsimena, kas ją įžeidė. Nemėgsta būti dideliuose pobūviuose. Geriau renkasi ramybę ir gerą knygą. Jos sielai reikia intelektualaus peno. Yra gimusi diplomatu. Mielai padeda kitiems, ir yra labai taktiška.

Frezija (X.24 – XI.2)

Frezija kaip uola ugnyje – nepajudinama. Sugeba būti abejinga netgi tada, kaip žemė slysta po jos kojomis. Bet tai tik fasadas. Viduje verda kaip vulkanas. Vargas tam, kai staiga tas vulkanas išsiveržia. Rami Frezija panaši į laukinę. Kai pykčio priepuoliai praeina, stengiasi taisyti klaidas, kurias padarė.

Orchidėja (XI.3 – XI.12)

Yra užsispyrusi ir ambicinga, bet to neparodo. Sugeba kantriai laukti, kol atsiras proga greitai atakuoti. Orchidėja sugeba padaryti viską, ko nori. Gali pažvelgti į žmogaus vidų ir suprasti jo tikrus kėslus. Pati žmonėms yra paslaptinga. Jai sekasi meilėje.

Bijūnas (XI.13 – XI.22)

Bijūnas garsus ištikimybe. Visada esti ten, kur reikalingas. Mielai pasišvenčia kitiems. Būna idealūs gydytojai ir medicinos seserys. Negalima būti abejingam šalia Bijūno. Reikia arba juo žavėtis, arba neapkęsti. Bijūnas skirtas karštai meilei.

Kardelis (XI.23 – XII.2)

Kardelis nesugeba išlaikyti jokios paslapties. Turi apie viską kalbėti. Tai yra jo natūra. Dažnai perdeda, kalbėdamas apie planus ateičiai. Kardeliui reikia tikslo, kurį jis turi matyti, kad taptų aktyvus. Ir tai turi būti nepaprastas tikslas.

Pienė (XII.3 – XII.12)

Pienė nesugeba meluoti, yra nuoširdi ir atvira, kai bando meluoti, iš karto rausta. Galva pilna idėjų. Praėjusios dienos rūpesčiai, reikalai jai jau neturi reikšmės. Turi nemažai žinių iš ūkio ir politikos sričių. Pamiršta apie įprastinius reikalus, pavyzdžiui, kur padėjo raktelius nuo mašinos.

Lotosas (XII.13 – XII.22)

Tikras Lotosas negali ramiai nusėdėti. Visada juda, viskas jam skubu. Mėgsta keliones po visą pasaulį. Netesi draugiškų sutarčių. Bet vis tiek yra žavus žmogus, kuriam atleidžiamas bet koks netaktas. Turi sunkumų meilėje.

Debesylas (XII.23 – XII.31)

Labai pastovus. Mielai imasi atsakomybės už svarbius reikalus. Nemėgsta daug kalbėti. Daug rečiau negu kiti žmonės ima pavydėti, tingėti, neapkęsti.


Sveiki atvykę į puslapį, kuriame galite išsiaiškinti savo sapnų reikšmes.

Simboliai – tai mūsų sapnų kalba. Simbolis gali sužadinti jausmą ar mintį, ir dažniausiai turi gilesnę reikšmę, nei žodžiais galima išreikšti. Tačiau tuo pačiu metu, simboliai, regėti sapnuose, gali sužadinti smalsumą ir norą išsiaiškinti, apie ką ir kodėl mes sapnuojame.

Noras išsiaiškinti sapnų reikšmę žmones kamuoja jau nuo seno. Analizuodami sapnus, galite išsiaiškinti apie savo paslėptas baimes ar svajones, o surastos reikšmės padeda suvokti jūsų vidinį pasaulį.

Šis sapnininkas – tai jūsų vedlys į geresnį sapnų supratimą.