Įvertinkite:
1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (22 balsai, vidutiniškai: 4.00 iš 5)
Loading...
Avinas

Stenkitės nereaguoti į provokacijas, atsiriboti nuo nereikalingo, įkyraus dėmesio, užsiimkite tik savo reikalais. Pasistenkite nesiklausyti paikų šnekų ir elgtis tik savo nuožiūra.

Tauras

Nuojautos pildysis: nedarykite nieko, ko nesinori, ir artimiesiems neleiskite rizikuoti tose srityse, dėl kurių abejojate. Nesiaiškinkite santykių nei šeimoje, nei darbe.

Dvyniai

Galite sužinoti dalykų, kurie nustebins. Neskubėkite aiškintis teisybės. Blogas laikas tvarkyti verslo reikalus, pasirašyti atsakingus dokumentus.

Vėžys

Kritinis laikas, nepalankus aktyviai veiklai. Jei blogai jaučiatės, likite namie (bent jau kelionėms netinkamas metas). Būsite linkę pasiduoti neigiamai įtakai, nervintis, be pagrindo liūdėti ir nematyti realaus pavojaus.

Liūtas

Galite apsirikti vertindami savo galimybes ir įsivelti į avantiūrą. Nekreipkite dėmesio į šiandien gautus pasiūlymus, išgirstus komplimentus bei apkalbas.

Mergelė

Pedantiškumas gali išgelbėti nuo nelaimingų atsitikimų, klaidų darbe. Pasistenkite būti nuoširdesni artimiesiems, liaukitės ieškoję trūkumų.

Svarstyklės

Labai aktuali pasitikėjimo, bendradarbiavimo problema. Nusibrėžkite griežtesnes ribas bendraudami su jums nemaloniais piliečiais. Jei turite nepatikimų draugų, sąjungininkų, šiandien jie kažkaip pasireikš (tikėtinos išdavystės).

Skorpionas

Pralaimėjimų, nusivylimų, nuostolių metas, bus svarbu likti blaiviems ir tolerantiškiems. Nepanikuokite, net jei turėsite pagrindo.

Šaulys

Vargu ar suvoksite savo klaidas, pajusite realią grėsmę. Problemų galite tikėtis dėl nesiskaitymo su užsienio partneriais. Vakaro viešnagių geriau atsisakyti.

Ožiaragis

Gali atsirasti kliūčių jūsų veiklai, kilimui karjeros laiptais. Nepraskite pasitikėjimo savimi, nemenkinkite savo nuopelnų. Delskite, nepriimkite lemtingų sprendimų.

Vandenis

Vargu ar pavyks viskas, ką suplanuosite, pasiruoškite imtis ir to, ko neplanavote. Gali tekti dalyvauti draugo gelbėjimo akcijoje, tad vargu ar šiandien priklausysite sau. Vis dėlto pasistenkite daugiau nuveikti, kad rytdienai nereikėtų atidėti nieko svarbaus.

Žuvys

Nurimkite, venkite asmeniškumo. Būtų geriausia atsiriboti nuo aplinkinių ir užsiimti tik maloniais, nesunkiais darbais. Gali tekti susidurti su įžūliais, išpuikusiais ar tiesiog nemaloniais asmenimis, išgirsti nepelnytų įžeidimų, neteisingų pretenzijų.


Sveiki atvykę į puslapį, kuriame galite išsiaiškinti savo sapnų reikšmes.

Simboliai – tai mūsų sapnų kalba. Simbolis gali sužadinti jausmą ar mintį, ir dažniausiai turi gilesnę reikšmę, nei žodžiais galima išreikšti. Tačiau tuo pačiu metu, simboliai, regėti sapnuose, gali sužadinti smalsumą ir norą išsiaiškinti, apie ką ir kodėl mes sapnuojame.

Noras išsiaiškinti sapnų reikšmę žmones kamuoja jau nuo seno. Analizuodami sapnus, galite išsiaiškinti apie savo paslėptas baimes ar svajones, o surastos reikšmės padeda suvokti jūsų vidinį pasaulį.

Šis sapnininkas – tai jūsų vedlys į geresnį sapnų supratimą.