Įvertinkite:
1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (23 balsai, vidutiniškai: 4.00 iš 5)
Loading...
Avinas

Mažiau planuokite ir vilkitės, ypač draugų atžvilgiu. Reikalus tvarkykite vieni, į aplinkinių pažadus žvelkite su šypsena: vargu ar jie bus įgyvendinti. Pamąstykite, ko jums nebereikia gyvenime, kas yra jūsų stabdžiai, kliūtys? Šiandien pats laikas to atsisakyti.

Tauras

Taupykite jėgas ir laiką, dažniau ilsėkitės, neskubėkite, ir ši sudėtinga diena neišmuš jūsų iš vėžių. Verta imtis tvarkyti užvilkintus reikalus, baigti pamirštus darbus.

Dvyniai

Nors diena įtempta, būsite darbingi. Tiesa, kad ir kuo užsiimsite, viską tikrinkite: per skubėjimą galite padaryti lemtingų klaidų. Negeras metas žadėti, įsipareigoti. Nepriimkite naujų sprendimų.

Vėžys

Jūs daug kuo nepatenkinti, jūsų pečius slegia nemenki rūpesčiai. Kreipkitės į draugus, į žmones, patyrusius panašių nemalonumų. Pagalbos sulauksite, nors nebūtinai tokios, kokios tikėjotės.

Liūtas

Jei negalite apsidrausti, jei nesate pakankamai informuoti, nerizikuokite. Nebūkite patiklūs: galite susidurti su gražiai pateiktu melu. Atsargiau vairuokite.

Mergelė

Nebloga proga atitaisyti senas klaidas, susijusias ne tik su veikla, bet ir su bendravimu. Gera diena iš namų išnešti nereikalingus daiktus.

Svarstyklės

Galite nepajusti apgaulės, pasiduoti provokacijai. Siekite būti geriau informuoti apie dalykinius reikalus, nesigundykite vien gražiais pažadais. Būkite pakantesni bendraudami su vaikais.

Skorpionas

Esate darbštūs ir konkretūs, savo užduotis įpratę atlikti tiksliai, tai padės išvengti tuščio jėgų ir laiko švaistymo. Pasaugokite sveikatą.

Šaulys

Streso metas, tad gal pavyks suvokti kai ką reikšmingo ar net ištaisyti seną klaidą. Vis dėlto negeraa metas analizuoti savo santykius su antrąja puse, kolegomis, dalykiniais partneriais: jums stigs objektyvumo, teisingos informacijos, galite be reikalo susipykti.

Ožiaragis

Aplinkinių trūkumus matysite itin ryškiai, tačiau dėl to nereikėtų užsiplieksti, pulti auklėti. Venkite rizikuoti tvarkydami reikalus, taip pat vairuodami.

Vandenis

Jausitės kiek ramiau, iš aplinkinių sulauksite ne tik užuojautos, bet ir pagalbos. Tačiau gali komplikuotis santykiai su artimaisiais dėl jūsų nervingumo, nepatiklumo (patiklumas šiandien bus naudingas nebent bendraujant su svetimais, mažai pažįstamais asmenimis).

Žuvys

Būkite atidesni draugų skundams, jie tikisi jūsų užuojautos ir išmintingo sprendimo. (Suprantama, tai neturi būti meškos paslauga.)


Sveiki atvykę į puslapį, kuriame galite išsiaiškinti savo sapnų reikšmes.

Simboliai – tai mūsų sapnų kalba. Simbolis gali sužadinti jausmą ar mintį, ir dažniausiai turi gilesnę reikšmę, nei žodžiais galima išreikšti. Tačiau tuo pačiu metu, simboliai, regėti sapnuose, gali sužadinti smalsumą ir norą išsiaiškinti, apie ką ir kodėl mes sapnuojame.

Noras išsiaiškinti sapnų reikšmę žmones kamuoja jau nuo seno. Analizuodami sapnus, galite išsiaiškinti apie savo paslėptas baimes ar svajones, o surastos reikšmės padeda suvokti jūsų vidinį pasaulį.

Šis sapnininkas – tai jūsų vedlys į geresnį sapnų supratimą.