Įvertinkite:
1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (23 balsai, vidutiniškai: 4.00 iš 5)
Loading...
Avinas

Jus džiugins susitikimai su širdžiai artimais žmonėmis, kurie toleruoja, priima jūsų keistenybes, pomėgius. Vieni kitus kažkuo praturtinsite. Galimi sportiniai, kūrybiniai laimėjimai.

Tauras

Planuokite tik tai, ką šiandien galite atlikti, tuomet viskas pavyks kuo puikiausiai ir suteiks pasitenkinimo. Neviršykite išlaidoms skirtos sumos. Geriausią atgaivą, atsipalaidavimą teiks gamta ir savi namai.

Dvyniai

Palankus metas tolimesnių perspektyvų planavimui, intelektualiniams apmąstymams, kelionei. Nusimato sėkmė pasirodymuose, sporte. Jeigu esate kelionėje, užmegsite puikių pažinčių. Džiugins ir kolektyvinės pramogos.

Vėžys

Šiandien galėsite nuveikti tai, ką suplanavote ir netgi daugiau. Gali kilti ūpas eksperimentuoti su dietomis, ragauti neįprastus patiekalus bei gėrimus, keisti įvaizdį, šukuoseną. Regis, bus įdomu ir rezultatas nenuvils.

Liūtas

Nemanykite, kad artimiausi žmonės jus supranta blogiau už mažai pažįstamus. Stenkitės būti tolerantiški, supratingi. Tai padės kurti darną asmeniniuose santykiuose ir puikiai praleisti laiką.

Mergelė

Jums rūpės reikalai, kurie prideda arba atima nemažai pinigų.Regis, atsiras neblogų galimybių pasipelnyti arba sutaupyti. Tačiau kažką imdami galite taip įsipareigoti, kad vėliau tapsite labai priklausomi nuo kitų žmonių.

Svarstyklės

Šiandien dairysitės ko nors nekasdieniško, bėgsite nuo rutinos. Galima kelionė į pramoginį renginį, varžybas, pobūvį. O galbūt jus sudomins kultūrinė veikla, sugalvosite atnaujinti seną pomėgį, toliau plėsti akiratį.

Skorpionas

Diena palanki įvairiems darbams, pasitarimams, tačiau rezultatą stipriai lems autoritetai. Teisingai įvertinkite savo galimybes ir nusivilti tikrai neteks. Galite gauti gerą pasiūlymą arba priimti svarbų sprendimą.

Šaulys

Galite tikėtis šaunių pažinčių, susitikimų, svečių. Galbūt vyksite į viešą renginį arba patys kažką organizuosite. Kad ir kokioje draugijoje atsidursite, būsite dėmesio centre.

Ožiaragis

Šiandien galite ramiai medituoti, skirti laiko svajonėms ir muzikai, menui, nes konkretiems praktiniams darbams ne pats tinkamiausias metas.

Vandenis

Diena pažers šūsnį emocijų, daugiausia malonių. Jums turėtų sektis beveik visose srityse, ypač kur reikalingas kūrybiškas požiūris, atjauta, iškalba, gebėjimas išklausyti ir išgirsti.

Žuvys

Gana palanku imtis veiksmų, jeigu norite gauti kreditą namo statybai, verslo plėtimui ar kitiems reikalams. Galite vykti apsipirkti arba ieškosite būdų, kaip pelningiau ką nors parduoti, išnuomoti ir pan.


Sveiki atvykę į puslapį, kuriame galite išsiaiškinti savo sapnų reikšmes.

Simboliai – tai mūsų sapnų kalba. Simbolis gali sužadinti jausmą ar mintį, ir dažniausiai turi gilesnę reikšmę, nei žodžiais galima išreikšti. Tačiau tuo pačiu metu, simboliai, regėti sapnuose, gali sužadinti smalsumą ir norą išsiaiškinti, apie ką ir kodėl mes sapnuojame.

Noras išsiaiškinti sapnų reikšmę žmones kamuoja jau nuo seno. Analizuodami sapnus, galite išsiaiškinti apie savo paslėptas baimes ar svajones, o surastos reikšmės padeda suvokti jūsų vidinį pasaulį.

Šis sapnininkas – tai jūsų vedlys į geresnį sapnų supratimą.