Įvertinkite šio sapno reikšmę:
1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Neįvertinote)
Loading...

Zomšas (audinys) – Dėvėti pačiam zomšinius drabužius – puikybė. Jeigu renkiesi zomšą ir nežinai, kokią pasirinkti, tai toks sapnas reiškia, kad artimiausiu metu teks suvokti, kad darai klaidingus veiksmus. Jeigu suplėšai kažkokį gaminį iš zomšo, kurį esi apsivilkęs, tai toks sapnas reiškia, kad atsidursi sunkioje situacijoje dėl savo aplaidumo. Sutepti zomšinius rūbus – finansinė sėkmė, netikėti turtai. Valyti zomšinį rūbą moteriai reiškia liūdesį ir vienatvę, vyrui – pažintį su reikiamu žmogumi. Gali sulaukti naudingo pasiūlymo ir praplėsti savo perspektyvas. Pirkti zomšinį daiktą reiškia, kad sulauksi svarbių žinių paštu ar jas tau praneš nepažįstamas žmogus. Jeigu dedi lopą ant zomšinio daikto, tai toks sapnas reiškia, kad padarysi kažką, kas pakeis aplinkinių nuomonę apie tave, didelė tikimybė, kad nuomonė apie tave pagerės.


Sveiki atvykę į puslapį, kuriame galite išsiaiškinti savo sapnų reikšmes.

Simboliai – tai mūsų sapnų kalba. Simbolis gali sužadinti jausmą ar mintį, ir dažniausiai turi gilesnę reikšmę, nei žodžiais galima išreikšti. Tačiau tuo pačiu metu, simboliai, regėti sapnuose, gali sužadinti smalsumą ir norą išsiaiškinti, apie ką ir kodėl mes sapnuojame.

Noras išsiaiškinti sapnų reikšmę žmones kamuoja jau nuo seno. Analizuodami sapnus, galite išsiaiškinti apie savo paslėptas baimes ar svajones, o surastos reikšmės padeda suvokti jūsų vidinį pasaulį.

Šis sapnininkas – tai jūsų vedlys į geresnį sapnų supratimą.