Įvertinkite šio sapno reikšmę:
1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (23 balsai, vidutiniškai: 3.57 iš 5)
Loading...

sapnuoti neištikimybę

Sapnuoti neištikimybę – Jeigu sapne matote draugų neištikimybę, tai sapnas reiškia, kad aplinkiniai jus apgaubs savo dėmesiu ir pagarba.

Įsimylėjusiems toks sapnas reiškia, kad jų romanas pakryps į gerą pusę.

Jeigu žmona sapne buvo neištikima, tai reiškia, kad jos charakteris jai pamaišys išlaikyti vyrą.

Jeigu sapne ji neištikima vyrui su jo draugu, tai reiškia, kad vyras ja pames.

Jeigu sapne moteris svajoja apie tai, kaip sugundyti jaunuolį, tai reiškia, kad ji turi realias galimybes palikti šeimą dėl ginčų su vyru ar būti paliktai.

Jeigu jauna mergina sapnuoja neištikimybę, tai sapnas reiškia pažeminimą ir įžeidinėjimus.

Jeigu vyras neištikimas savo žmonai, tai reiškia, kad jis gali būti patrauktas į teisminę atsakomybę dėl neištikimybės.

Jeigu sapnuojate, kad Jūsų vyras neištikimas kitai – privalote kritiškai įvertinti savo gyvenimo būdą.


5 komentarai

Lidija Sako:
June 16th, 2017 at 02:50

Vakar mano sapnas buvo labai keistas todėl dabar neramina… Dabartiniai santikiai su vaikinu yra labai įtempti ir vakar sapnavau kad jis mane išdavė su mano geriausia drauge mano akivaizdoje aš apsimečiau kad miegu ir jis su mano drauge pasimilėjo ryte aš labai pykau aš labai verkiau jis priėjęs prie manes sako neverk ir nušluostė ašaras aš jo rankas nustumiau ir liepiau jam manęs nelięsti tada jis sedėjo ant lovos ir žiurėjo i mane verkančia tada aš jo paklausiau ar jam patiko pasimylėti su mano geriausia drauge jis nko nesakės paprasčiausiai išėjo pro duris..
ir paliko savo mėgstini… Ka tai galėtu reikšti ? ? ?


KarinaVasil Sako:
September 17th, 2017 at 05:38

Sapnavau, kad pusiau gulime/sėdime su savo dabartiniu vaikinu ant mano tėvų lovos. Aš rankose lankstau jo chalatą ir ant jo randu ilga plauką, kurį iškart atpažinau, kad tai buvo jo buvusios panos plaukas. Ir aš paklausiau “Čia jos plaukas?” jis atsakė “Ne.”. Tada aš paklausiau “Ar tu vis dar galvoji apie ją?” ir jis pasakė “O kaip tau atrodo kur aš būdavau kai išvažiuodavau? Aišku su ja!.”.. Aš dar bandžiau klausinėti ar taip tikrai buvo ir jis viską prisipažino. Apgaudinėjo visus metus. Verkiau. Aišku, mes išsiskyrėm (viskas vyko tą pačią akimirką). Ir poto sapnuoju, kad mieste dar kažkur su juo kalbame nors ir žinau, kad išdavė. KAS ŠIS SAPNAS GALĖTŲ REIKŠTI?? Dėkoju!


Jonas Sako:
January 6th, 2018 at 09:57

Sapnavau jog mano zmona susirado uz save 10’metu jaunesni jauniki ir ruosesi teketi uz jo, ka tai galetu reiksti?


Benas Sako:
September 7th, 2018 at 11:27

Sveiki, gal zinote ka galetu reiksti mano praeitos nakties sapnas. Mes su mergina darome pertrauka , bet nesam issikyre tiesiog savaites pertrauka viskam apgalvot ir suvokt ko norime is gyvenime , bet ji bendrauja su kitu . Tai sapnas buvo toks , kad jinai gulejo su juo lovoje , bet jausmas toks , kad ji atstuminenedavo ir net karta maciau kaip nustune me jo galva i sona ir pati atsigule ant stskiros lovos puses, paemes ja ant ranku pernesiau i savo kambari po sekundes ji vel gulejo su juo ir ji atstuminejo. Ka tai galetu reiksti , dekui!


Gintarė Sako:
December 17th, 2019 at 08:43

Sveiki pas mane buvo toks sapnas kad susapnavau vyra su juo anksčiau buvo romanas real gyvenime bet dabar kai susapnavau jis buvo vedęs kita moterį o jei kai sapne paaiškėjo tik pinigai jo rūpėjo jisai tai sužinoj jisai man pasakė kad su ja išsiskirs ir ves mane nes mane lygį šiolei myli ar galetumete pasakyti ka tai reiškia


Palik atsiliepimą

Sveiki atvykę į puslapį, kuriame galite išsiaiškinti savo sapnų reikšmes.

Simboliai – tai mūsų sapnų kalba. Simbolis gali sužadinti jausmą ar mintį, ir dažniausiai turi gilesnę reikšmę, nei žodžiais galima išreikšti. Tačiau tuo pačiu metu, simboliai, regėti sapnuose, gali sužadinti smalsumą ir norą išsiaiškinti, apie ką ir kodėl mes sapnuojame.

Noras išsiaiškinti sapnų reikšmę žmones kamuoja jau nuo seno. Analizuodami sapnus, galite išsiaiškinti apie savo paslėptas baimes ar svajones, o surastos reikšmės padeda suvokti jūsų vidinį pasaulį.

Šis sapnininkas – tai jūsų vedlys į geresnį sapnų supratimą.