Įvertinkite šio sapno reikšmę:
1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (1 balsai, vidutiniškai: 5.00 iš 5)
Loading...

Šokti (ratelį) – Sapnuoti, kad galite vargais negalais pašokti, reiškia sunkų darbą ir skausmą. Sapnuoti, kad šokate savo namuose su šeimos nariais arba jiems dalyvaujant, reiškia, kad visos viltys praturtėti išsipildys. Šokti esant ligoniams reiškia kančias, kaip ir sapnuoti, kad šoka jūsų šeimos nariai dalyvaujant nepažįstamiesiems . Sapnuoti, kad šokate aukštai esančiose vietose, pavyzdžiui, medyje arba ant namo stogo, reiškia, kad virš sapnuojančiojo pakibo didelis pavojus. Šokti lengvai, be jokių pastangų ir su malonumu, reiškia draugystę ir sėkmę versle. Jūsų namuose viešpataus dar didesne laimė.


Sveiki atvykę į puslapį, kuriame galite išsiaiškinti savo sapnų reikšmes.

Simboliai – tai mūsų sapnų kalba. Simbolis gali sužadinti jausmą ar mintį, ir dažniausiai turi gilesnę reikšmę, nei žodžiais galima išreikšti. Tačiau tuo pačiu metu, simboliai, regėti sapnuose, gali sužadinti smalsumą ir norą išsiaiškinti, apie ką ir kodėl mes sapnuojame.

Noras išsiaiškinti sapnų reikšmę žmones kamuoja jau nuo seno. Analizuodami sapnus, galite išsiaiškinti apie savo paslėptas baimes ar svajones, o surastos reikšmės padeda suvokti jūsų vidinį pasaulį.

Šis sapnininkas – tai jūsų vedlys į geresnį sapnų supratimą.