Įvertinkite šio sapno reikšmę:
1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (1 balsai, vidutiniškai: 5.00 iš 5)
Loading...

sapnuoti televizorius

Sapnuoti televizorių – sapnuoti, kad namuose nėra televizoriaus – tai perspėjimas, kad reikia daugiau dėmesio, laiko skirti tam, kas yra neišvengiama.

Nespalvotas televizorius – artmiausią mėnesį teks skolintis daiktą, kurį kažkada turėjote ir vėliau neapdairiai įpiršote kitiems.

Visą dieną žiūrėti televizijos laidas – sulauksite senų draugų priekaištų, kad esate juos užmiršę. Šis sapnas gali reikšti ir perspėjimą, kad dažniau apsidairytumėte aplink save.

Televizoriaus remontas – kitą savaitę pajusite neracionalaus savo darbo pasekmes.

Du televizoriai namuose – delsimas pasirinkti dėl svarbių dalykų vargins iki šių metų pabaigos, kai aplinkybės privers pagaliau ryžtingai imtis iniciatyvos ir apsispręsti.

Dvejojimas, kurią laidą pasirinkti iš kelių tikrai įdomių rodomų laidų:

merginai – tėvų raginimas ryžtingiau prispausti būsimą jaunikį;

moteriai – atsisakymas paklusti vyro primestai valiai;

vyrui – nenoras pačiam imtis atsakomybės.

Gauti dovanų televizorių – subtili užuomina, kad šiek tiek atsiliekate nuo kitų, trukdote jiems sparčiau veržtis į priekį.


Sveiki atvykę į puslapį, kuriame galite išsiaiškinti savo sapnų reikšmes.

Simboliai – tai mūsų sapnų kalba. Simbolis gali sužadinti jausmą ar mintį, ir dažniausiai turi gilesnę reikšmę, nei žodžiais galima išreikšti. Tačiau tuo pačiu metu, simboliai, regėti sapnuose, gali sužadinti smalsumą ir norą išsiaiškinti, apie ką ir kodėl mes sapnuojame.

Noras išsiaiškinti sapnų reikšmę žmones kamuoja jau nuo seno. Analizuodami sapnus, galite išsiaiškinti apie savo paslėptas baimes ar svajones, o surastos reikšmės padeda suvokti jūsų vidinį pasaulį.

Šis sapnininkas – tai jūsų vedlys į geresnį sapnų supratimą.