Įvertinkite šio sapno reikšmę:
1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (8 balsai, vidutiniškai: 3.75 iš 5)
Loading...

sapnuoti seksą

Sapnuoti seksas – Sapnuoti, kad sapne užsiimate seksu, sapnas išduoda jūsų jausmus, laisvės troškimą, naujovių gyvenime poreikį.

Turintiems antrąsias puses toks šis sapnas perspėja apie jūsų su partneriu problemas,bei rodo, kad reikalingos permainos , nes jūsų santykiuose trūksta harmonijos ir laukia išsiskyrimas.

Senam vyrui užsiiminėti seksu su jauną moterimi, puikus sapnas, kadangi jūsų laukia didelė ir netikėta laimė.

Jaunam vyriškui užsiiminėti seksu su sena moterimi perspėjimas, nieko gero nežadantis sapnas, perspėjantis dėl galimos aplinkinių paniekos, bei gėdos dėl savo poelgių.

Jei sapnuojate, kad užsiimdami seksu susipykote su savo partneriu – saugokitės pinklių bei intrigų į kurias jus stengsis įtraukti jūsų priešai.


Sveiki atvykę į puslapį, kuriame galite išsiaiškinti savo sapnų reikšmes.

Simboliai – tai mūsų sapnų kalba. Simbolis gali sužadinti jausmą ar mintį, ir dažniausiai turi gilesnę reikšmę, nei žodžiais galima išreikšti. Tačiau tuo pačiu metu, simboliai, regėti sapnuose, gali sužadinti smalsumą ir norą išsiaiškinti, apie ką ir kodėl mes sapnuojame.

Noras išsiaiškinti sapnų reikšmę žmones kamuoja jau nuo seno. Analizuodami sapnus, galite išsiaiškinti apie savo paslėptas baimes ar svajones, o surastos reikšmės padeda suvokti jūsų vidinį pasaulį.

Šis sapnininkas – tai jūsų vedlys į geresnį sapnų supratimą.