Įvertinkite šio sapno reikšmę:
1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (1 balsai, vidutiniškai: 3.00 iš 5)
Loading...

Mokytojas, mokytoja – Jei sapnuojate mokytoją, reiškia, kad prislėgtas gyvenimo sunkumų ir bėdų, dažnai su ilgesiu prisimenate vaikystės metus ir tuos mokyklinius suolus, kuriuose praleidote giedras dienas. Sapnuoti šokių mokytoją reiškia, kad jums seksis meilėje. Sapnuoti fechtavimo mokytoją reiškia, kad jūs esate irzlus žmogus ir kad tas jūsų trūkumas sudarys jums šiokių tokių nepatogumų.


Vienas komentaras

Deividas Sako:
August 20th, 2017 at 14:54

Sapnavau, jog laukiau rūbinėje kol man duos striukę, šalia manęs iš kairės pusės atėjo fizikos mokytoja, atsisuko ir nusišypsojo , ir taippat laukė kol duos striukę.Tada aš paliečiau jos krūtį. Ir mes pradėjome šokti – negaliu tiksliai pasakyti kaip, man atrodo jog aš buvau užlipęs kojų pirštais ant jos kojų pirštų ir mes šokdami lingavome.
Ką galėtų reikšti šis sapnas? Atrašykite į gmail – deividasmatiukas@gmail.com
P.s. man ta mokytoja labai patiko, nes ji mano buvusi mokytoja :).


Palik atsiliepimą

Sveiki atvykę į puslapį, kuriame galite išsiaiškinti savo sapnų reikšmes.

Simboliai – tai mūsų sapnų kalba. Simbolis gali sužadinti jausmą ar mintį, ir dažniausiai turi gilesnę reikšmę, nei žodžiais galima išreikšti. Tačiau tuo pačiu metu, simboliai, regėti sapnuose, gali sužadinti smalsumą ir norą išsiaiškinti, apie ką ir kodėl mes sapnuojame.

Noras išsiaiškinti sapnų reikšmę žmones kamuoja jau nuo seno. Analizuodami sapnus, galite išsiaiškinti apie savo paslėptas baimes ar svajones, o surastos reikšmės padeda suvokti jūsų vidinį pasaulį.

Šis sapnininkas – tai jūsų vedlys į geresnį sapnų supratimą.