Įvertinkite šio sapno reikšmę:
1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (1 balsai, vidutiniškai: 3.00 iš 5)
Loading...

Laukiniai žvėrys – Sapnuoti laukinius žvėris visada turi dvejopą reikšmę: gerą ar blogą, priklausomai nuo to, koks veiksmas atliekamas, arba nuo padėties, kurioje kas nors yra atsidūręs. Elnias: gali reikšti ir gera, ir bloga, priklausomai nuo to, ar žvėris prisisapnuoja ramus ar sudirgęs. Sapnuoti bėgančius elnius reiškia finansinius sutrikimus. Sapnuoti, kad užmušėte elnią, reiškia nusimato didelis palikimas, kurį palieka pagyvenęs giminaitis. Sapnuoti vien tik elnio ragus reiškia išdavystę ir apgaulę. Lokys: sapnuoti pilką lokį yra blogas ženklas ir reiškia ligas ir negalavimus. Sapnuoti, kad persekioja lokys, gali reikšti, kad sapnuojančiajam atsitiks nelaukti dalykai. Beždžionė: besijuokianti beždžionė tiksliai pagal jos veidmainišką, piktavališką ir įžeidų charakterį reiškia, kad sapnuojantysis taps šmeižto, veidmainystės ir pykčio objektas. Lapė: ją sapnuoti reiškia taip pat kaip ir jos suktas ir klastingas būdas. Sapnuoti šunų persekiojamą lapę reiškia, kad kažkas skatinamas pykčio sapnuojančiajam nori pakenkti. Kartais sapnuoti lapę gali reikšti nusivylimą meilės reikaluose.


Sveiki atvykę į puslapį, kuriame galite išsiaiškinti savo sapnų reikšmes.

Simboliai – tai mūsų sapnų kalba. Simbolis gali sužadinti jausmą ar mintį, ir dažniausiai turi gilesnę reikšmę, nei žodžiais galima išreikšti. Tačiau tuo pačiu metu, simboliai, regėti sapnuose, gali sužadinti smalsumą ir norą išsiaiškinti, apie ką ir kodėl mes sapnuojame.

Noras išsiaiškinti sapnų reikšmę žmones kamuoja jau nuo seno. Analizuodami sapnus, galite išsiaiškinti apie savo paslėptas baimes ar svajones, o surastos reikšmės padeda suvokti jūsų vidinį pasaulį.

Šis sapnininkas – tai jūsų vedlys į geresnį sapnų supratimą.