Įvertinkite šio sapno reikšmę:
1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (Neįvertinote)
Loading...

Kojinė – Sapnuoti, kad mūvite suplyšusias kojines, reiškia, kad artinasi sunkūs išbandymai. Sapnuoti, kad mūvite suadytas kojines, reiškia, kad sapnuojančiojo laukia daug šeimyninių džiaugsmų. Sapnuoti, kad neturite kojinių ir jaučiate šaltį, reiškia būsimus sunkumus ir apdairius sprendimus. Mūvėti medvilnines kojines reiškia vidutinę sėkmę, mūvėti šilkines kojines reiškia, kad turėsite didelį turtą. Jūs gausite dovaną, kuria jūs ypač džiaugsitės. Sapnuoti, kad užsimaunate ir nusimaunate kojines, reiškia likimo nepastovumą. Reikalai svyruoja.


Sveiki atvykę į puslapį, kuriame galite išsiaiškinti savo sapnų reikšmes.

Simboliai – tai mūsų sapnų kalba. Simbolis gali sužadinti jausmą ar mintį, ir dažniausiai turi gilesnę reikšmę, nei žodžiais galima išreikšti. Tačiau tuo pačiu metu, simboliai, regėti sapnuose, gali sužadinti smalsumą ir norą išsiaiškinti, apie ką ir kodėl mes sapnuojame.

Noras išsiaiškinti sapnų reikšmę žmones kamuoja jau nuo seno. Analizuodami sapnus, galite išsiaiškinti apie savo paslėptas baimes ar svajones, o surastos reikšmės padeda suvokti jūsų vidinį pasaulį.

Šis sapnininkas – tai jūsų vedlys į geresnį sapnų supratimą.