Įvertinkite šio sapno reikšmę:
1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (4 balsai, vidutiniškai: 4.25 iš 5)
Loading...

sapnuoti kačiuką

Sapnuoti kačiuką – Kačiukas sapne – nedideli nemalonumai, susierzinimas.

Jeigu sapne kačiukai nešvarūs, margi, sulysę – tai ateityje ją apsvaigins niekučių blizgesys ir ji taps kieno nors blogo poelgio auka. Jeigu sapnuoji, kad gyvatės žudo kačiukus, vadinasi, tavo priešai ieškos būdų, norėdami tau pakenkti, tačiau pakenks tik patys sau.

Jeigu moteris sapnuoja baltą, gražų, pūkuotą kačiuką – tai ji apgaulingai bus įviliota į pinkles, tačiau jos sveikas protas padės išvengti nemalonumų.


Vienas komentaras

gitana Sako:
March 23rd, 2014 at 11:25

Sianakt sapnuoju 2 labai grazius pukuotus margus kačiukus-_ vienas rudai pilkas, kitas rudai baltas…jie tokie svarus ir ilgo plauko….ir as lyg noriu juos paglostyt…bet vienas lekia tolyn…o baltai rudas pats prieina ir tarsi laukia kad ji paglostyciau…galvoju …noriu sito kaciuko…..ir staiga sapne pasigirsta mano tėčio (kurį palaidojom prieš 3 savaites balsas)- as norėčiau šito kačiuko savo ūkiui…..). Bet as sapne toliau galvoju- kam tėčiui to kaciuko- taigi jis jau numiręs…..ir aš sapne labai verkiau…..ne kačiuko …bet kad tėtės nėra…..
Gal kas galit padėti paaiskint tai?????


Palik atsiliepimą

Sveiki atvykę į puslapį, kuriame galite išsiaiškinti savo sapnų reikšmes.

Simboliai – tai mūsų sapnų kalba. Simbolis gali sužadinti jausmą ar mintį, ir dažniausiai turi gilesnę reikšmę, nei žodžiais galima išreikšti. Tačiau tuo pačiu metu, simboliai, regėti sapnuose, gali sužadinti smalsumą ir norą išsiaiškinti, apie ką ir kodėl mes sapnuojame.

Noras išsiaiškinti sapnų reikšmę žmones kamuoja jau nuo seno. Analizuodami sapnus, galite išsiaiškinti apie savo paslėptas baimes ar svajones, o surastos reikšmės padeda suvokti jūsų vidinį pasaulį.

Šis sapnininkas – tai jūsų vedlys į geresnį sapnų supratimą.