Įvertinkite šio sapno reikšmę:
1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (2 balsai, vidutiniškai: 5.00 iš 5)
Loading...

Dvasia – Juodą matyti – netikėtą liūdesį;

dvasią ilgais baltais rūbais matyti – netrukus teks dalyvauti vestuvėse arba netikėtas trumpalaikis džiaugsmas;

dvasią ilgais juodais rūbais matyti – saugokis visokių nelaimių;

šiaip dvasios sapnavimas – reiškia kad reikėtų būti visapusiškai atsargiam;

Jeigu susapnavote šventą dvasią, kuri artėja prie Kristaus, tai toks sapnas reiškia, kad jūs išpildysite duotus pažadus, įsipareigojimus.


7 komentarai

rolandas Sako:
September 14th, 2014 at 07:44

sveiki sapnavau sia nakti labai ryskiai kad mano seno draugo tetis mire ir as ju nama pirkau zinoma sapne..apsigyvenau ir jame pradejo judeti dagtai ir as supratau kad tai poltergeistas bet ji nebuvo pikta tiesiog kilnojo daigtus nenoredama ju sugadinti ar sudauzyti…bet sapne as jei pasakiau jei dar cia vaidencies imsiuos priemoniu tave isvaryti….ir kazkodel dingo viskas atrodo kaip ji pati noretu gyventi siame name bet ramiai nieko neisgasdinus,,,,

ka tai reiskia??? parasykit y el. pasta. rolandasd035@gmail.com


Orinta Sako:
April 23rd, 2016 at 14:30

Šianakt sapnavau kad sedejau su drauge miske ant akmenų buvo graži sauleta diena bet kai isejom iš misko staiga tapo naktis liko šalta apsidairau dingo mano draugė eidama namo isgirdau kad kažkas verkia už manes apsisuku nieko nera vel einu girdziu vel verkia man liko neramu ejau ieskoti kas ten verkia nuejau iki bažnyčios matau sedi mano amžiaus mergia su balta suknele kuri buvo su ružavomis gėlėmis aš atsisėdau prie jos ir paklausiau kas atsitiko ji atsake kad ji su mama pakliuvo į auto avarija paklausiau,o kur tavo mama ji atsake nezinau tada bandziau ja apkabinti bet mano rankos perėjo kiaurai ją tada supratau kad ji yra dvasia bet draugiška aš jai pasiuliau su manimi eiti į mano namus ir ji sutiko as tada pasikviečiau kaimnu dukra ir norejau paroditi savo nauja drauge ji atejo sakau susipazink su mano drauge bet ji jos nemate tada išėjo namo mes su dvasia išejom i lauka ir zaidem gaudiniu.

Gal zinot ka tai reiskia?


Akvile Sako:
July 6th, 2016 at 10:56

Gal žinot ka tai reiškia> 🙁 Nu nuejau miegoti 19:50 užmigau. Sapnavau kad aš sedejau ir langa buvo atidaritas. prie mane buvo pusesere ir ir sese.. tada viena kaldros buse pradejo judet pusere uzdenge ranka tada ki puse uzdenge sese tada aš uzsokau ir jautesi kad kazkas guli.. ir pradejo rekt (cipimas) ir greitai atsikelem.. tada buvo radijas kur buvo parašyta dvasios jusu namuose, ir paspaudem. girdejosi : nieko nebeliks, visi verks, zadinsim rytais. ir mes su ssese išejom i lauka. tada puseserei pavyko nufotkint ta dvasia ji buvo llabai šiurpi. ir atsikeliau iš sapno visa slapia.. tada vel uzmigau pratesiau sapna..
Tada aš nualpau tame sapne. ir visko pradejo nebelikt irman sese atsiunte tas ft i tlf… parodziau draugei jos atspauzdino.. irsake nerodyk dvasiai. bet ta dvasia buvo nematoma. ir tada ji pasmauge mano drauge.. tada dalyvamau lenktinese ir laimejau.. o tada kažkaip atsiduriau stovyklij..parodziau kitai savo draugei ft ji pasislepe po koldra. tada aš apsiverkiau ir pamaciau ta dvasia kaip ji ziurejo i mus. ir pamaciau kaip ji atrodo atsiusiu linka kokie rubai :'(ww.aliexpress.com/item/free-shipping-2015-party-costume-klasik-seragam-godaan-wanita-Lingerie-pembantu-kostum-putri-Cosplay-Costuem-Set/32334025281.html?spm=2114.01010208.3.9.HDrQwC&ws_ab_test=searchweb201556_0,searchweb201602_1_10017_301_407_406,searchweb201603_2&btsid=1a515449-963a-4845-a179-12297d676f62 kazkas panašaus 🙁


Eglė Sako:
November 17th, 2016 at 09:23

Gal žinosite ką galėtų reikšti. Vakaras, su vyru privažiavome namą, kaip ir mūsų tas namas, bet širdyje jaučiu, kad tas namas buvęs mano močiutės. Žinau, kad namuose nieko nėra. Išlipau iš automobilio, nuėjau ir atrakinau namo duris, jas atidariau ir grįžau atgal į automobilį. Kartu su vyru žiūrime, kad kambaryje užsidegė šviesa, sujudėjo užuolaidos ir šviesa užgeso. Gal žinote ką tai galėtų reikšti? Ačiū


Grazvydas Sako:
December 21st, 2016 at 02:49

Sveika. Mano Sapno gale buvo pamineta dvasia, sapnas toks: tamsus kambarys bandziau ijungti sviesa ir jauciau kad kazkas deda ant peties ranka atrodo lyg ir sukaus ir klausiau kas cia ir staiga pasigirdo moteriskas balsas su zodziu dvasia… ka tai galetu reiksti? Parasykit el.pastu grazviokas10@gmail.com


Sandra Sako:
January 19th, 2017 at 20:18

sveiki sia nakkti sapnavau ir labai ryskiai taip idomiai,kad pradejo pusti labai didelis vejas per langa,kad viska vartyti,o as sedejau su draugu kambaryje,mano draugas nejo lango uzdaryti,o as su tokia sypsena jam sakau nebijok einu uzdarysiu nieko vcia tokio ir ta akimirka prie mano draugo viskas pradejo kristi ir jis pabego,o as jam saukiu nepalik manes ir prabudau ka tai galetu reiksti?


Ineta Sako:
December 3rd, 2017 at 07:10

Sveiki, sapnavau, kad kvieciau dvasia, bet po to staigiai nutraukiau viska. ka tai reiskia?


Palik atsiliepimą

Sveiki atvykę į puslapį, kuriame galite išsiaiškinti savo sapnų reikšmes.

Simboliai – tai mūsų sapnų kalba. Simbolis gali sužadinti jausmą ar mintį, ir dažniausiai turi gilesnę reikšmę, nei žodžiais galima išreikšti. Tačiau tuo pačiu metu, simboliai, regėti sapnuose, gali sužadinti smalsumą ir norą išsiaiškinti, apie ką ir kodėl mes sapnuojame.

Noras išsiaiškinti sapnų reikšmę žmones kamuoja jau nuo seno. Analizuodami sapnus, galite išsiaiškinti apie savo paslėptas baimes ar svajones, o surastos reikšmės padeda suvokti jūsų vidinį pasaulį.

Šis sapnininkas – tai jūsų vedlys į geresnį sapnų supratimą.