Įvertinkite:
1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (3 balsai, vidutiniškai: 5.00 iš 5)
Loading...

Šiandienos horoskopas

Avinas

Nebūkite įsitempę ir užsispyrę, pasidžiaukite tuo, ką esate pasiekę veikloje, kaip susitvarkę namus: gera nuotaika padės sėkmingiau sutvarkyti reikalus ir nesivaidyti su artimaisiais.

Tauras

Ryto aplinkybės klostysis palankiai, gali netikėtai pasisekti. Negaiškite laiko veltui, šios dienos veiksmai, nors ir ne taip greitai, kaip norite, duos apčiuopiamos naudos. Tai geras laikas užmegzti draugiškus, partneriškus ryšius.

Dvyniai

Būsite pernelyg reiklūs, griežti, o šiandien netinka demonstruoti kategoriškumo. Seni konfidencialūs ryšiai bus naudingi sprendžiant veiklos problemas. Būkite atidesni šeimos bei jus mylinčio asmens poreikiams.

Vėžys

Mažiau skubėkite, dažniau nusileiskite ir nepersidirbkite (darbe). Jūsų dėmesys bei energija turi būti skirti šeimai, namams. Neišgyvenkite, jei teks paaukoti profesinius interesus: jūsų sėkmę šiandien lems santykiai su artimaisiais.

Liūtas

Palankus ir naudingas metas, ypač jei mokėsite girdėti, ką jums sako tėvai, patyrę žmonės, seni draugai. Nebūkite pernelyg reiklūs mylimam asmeniui. Bendraujant su vaikais griežtumas (bet ne šaltumas) bus naudingas.

Mergelė

Susitelkite, mokėkite pasinaudoti senais ryšiais. Padedant draugams pavyks išsiveržti į priekį, net įveikti konkurentus. Palanku spręsti jūsų veiklos finansavimo klausimą.

Svarstyklės

Jus supras ir įvertins: gera proga ieškoti sąjungininkų, investuotojų, rėmėjų. Nepriimkite svarbių sprendimų nepasitarę su partneriais. Vakare venkite ginčų, būkite lankstesni bendraudami.

Skorpionas

Verta spręsti finansines problemas: ieškokite asmenų ar organizacijų, galinčių jus paremti. Palanku tvarkyti skolų, draudimo reikalus. Vakaro nuotaikos bus smagesnės, neatsisakykite kvietimo į svečius.

Šaulys

Sėkmingas laikas, tiesa, svarbu neskubėti. Priimdami atsakingą sprendimą įsiklausykite į nuojautas. Geras laikas pokalbiams dėl jūsų karjeros.

Ožiaragis

Puikus laikas dalykiniams reikalams tvarkyti: sugebėsite bet kokią situaciją pakreipti savo naudai. Vakaras geras pokalbiui su draugais, galinčiais padaryti įtaką jūsų karjerai ar padėti rasti darbą.

Vandenis

Naudingų dalykinių susitikimų bei darbų arba pasirengimo jiems metas. Palanku spręsti užmokesčio problemas. Būkite rūpestingesni antrosios pusės atžvilgiu, tai jus sutaikys, suartins. Vakaras nepalankus viešnagėms.

Žuvys

Draugų paskatinami ir padedami sutvarkysite svarbų reikalą. Jei dėl ko nors abejojate, atidėkite rytdienai sprendimo priėmimą. Vakare pasijusite smagiau, tarsi atsivers antras kvėpavimas. Tai geras laikas aplankyti senus draugus.


Sveiki atvykę į puslapį, kuriame galite išsiaiškinti savo sapnų reikšmes.

Simboliai – tai mūsų sapnų kalba. Simbolis gali sužadinti jausmą ar mintį, ir dažniausiai turi gilesnę reikšmę, nei žodžiais galima išreikšti. Tačiau tuo pačiu metu, simboliai, regėti sapnuose, gali sužadinti smalsumą ir norą išsiaiškinti, apie ką ir kodėl mes sapnuojame.

Noras išsiaiškinti sapnų reikšmę žmones kamuoja jau nuo seno. Analizuodami sapnus, galite išsiaiškinti apie savo paslėptas baimes ar svajones, o surastos reikšmės padeda suvokti jūsų vidinį pasaulį.

Šis sapnininkas – tai jūsų vedlys į geresnį sapnų supratimą.