Įvertinkite:
1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (3 balsai, vidutiniškai: 5.00 iš 5)
Loading...

Šiandienos horoskopas

Avinas

Jeigu planuojate susitikti su draugais ar giminaičiais, pasistenkite tai daryti be skubos ir įtampos. Šiandien jūsų organizmas trokš poilsio, atsipalaidavimo. Tiktų užsiimti menine kūryba, dvasinėmis praktikomis.

Tauras

Jūsų per didelis jautrumas šiandien nesutrukdys gerai pasirodyti srityse, reikalaujančiose žinių, iškalbos, originalumo, greitos reakcijos, gebėjimo improvizuoti ir pan. Galite sublizgėti.

Dvyniai

Norėsis daryti gerus darbus, pozityviai keistis. Įdomių idėjų gali kilti, jeigu sumanysite keisti interjerą, asmeninį stilių, šukuoseną. Galite sudaryti naudingą sutartį arba turėsite darbo, už kurį jums bus neblogai atlyginta.

Vėžys

Geras metas įvairiems vizitams, pokalbiams, deryboms, interviu, išvykoms, ekskursijoms. Tikėtina įdomi viešnagė arba išsiilgtas svečias.

Liūtas

Išties nepasigailėsite, jeigu skirsite daugiau dėmesio savo išvaizdai, sveikatai, namų jaukumui. Nevenkite dosniai reikšti jausmus, mylėti, dalintis.

Mergelė

Gyvenimas šiandien tarsi įgis ryškesnių spalvų. Kažkam meilė užims kvapą, kažkam pavyks atskleisti savo gebėjimus. Tiktų prisipažinti, kad mylite, įgyvendinti kūrybinį sumanymą.

Svarstyklės

Darbe seksis, bet pravartu gilinti profesines žinias. Noriai darbuositės ir savo ūkyje arba talkinsite artimiesiems. Galite tikėtis komplimentų ir kitokių dėmesio ženklų.

Skorpionas

Būsite nusiteikę pakonkuruoti dėl dominančio dalyko arba tiesiog bus sunku išvengti konkurencijos. Diena bus smagesnė ir turiningesnė, jeigu veiksite išvien su partneriu.

Šaulys

Neblogas metas finansinės paramos paieškoms, namų interjero rekonstrukcijai ir kt. Neuždelskite su skolų grąžinimu. Vakaras pasižymės polėkiu, kūrybiniu įkvėpimu, skatins norą bėgti nuo rutinos.

Ožiaragis

Būsite kupini optimizmo ir toli siekiančių planų. Neblogas metas kelionei. Galbūt pajusite nenumaldomą norą pasinerti į meilės viražus. Romantiškų jausmų antplūdis neliks be atsako.

Vandenis

Šiandien verta aiškintis, ko iš jūsų tikimasi - tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Turbūt pagerės asmeniniai santykiai arba užsimegs reikšminga pažintis. Vakare būsite ypač aktyvūs, linkę flirtuoti, sportuoti, dalyvauti renginiuose.

Žuvys

Diena bus kupina susitikimų, pažinčių ir įspūdžių. Kai kurie susitikimai gali turėti įtakos jūsų ateičiai. Vakare jau norėsis pabūti vieniems, vengsite triukšmo. Svaigalai kels apsinuodijimo pavojų.


Sveiki atvykę į puslapį, kuriame galite išsiaiškinti savo sapnų reikšmes.

Simboliai – tai mūsų sapnų kalba. Simbolis gali sužadinti jausmą ar mintį, ir dažniausiai turi gilesnę reikšmę, nei žodžiais galima išreikšti. Tačiau tuo pačiu metu, simboliai, regėti sapnuose, gali sužadinti smalsumą ir norą išsiaiškinti, apie ką ir kodėl mes sapnuojame.

Noras išsiaiškinti sapnų reikšmę žmones kamuoja jau nuo seno. Analizuodami sapnus, galite išsiaiškinti apie savo paslėptas baimes ar svajones, o surastos reikšmės padeda suvokti jūsų vidinį pasaulį.

Šis sapnininkas – tai jūsų vedlys į geresnį sapnų supratimą.