Įvertinkite šio sapno reikšmę:
1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės (8 balsai, vidutiniškai: 3.25 iš 5)
Loading...

sapnuoti vorą

Sapnuoti vorą – pažintis su žmogumi, kuriam patinka dovanos ir pataikavimas.

Sapnuoti, jog jūsų namuose pilna voratinklių – šeimos reikalai ilgai trukdys dirbti mėgiamą darbą ar išvažiuoti pailsėti.

Jeigu sapne voras artėja prie jūsų – vadinasi, džiaugsitės dėl savo reikalų, džiaugsmas.

Daug vorų – apkalbos, kuriomis patikės jūsų įtarūs artimieji.

Nuodingo voro įkandimas – skundas, kuris nepasitvirtins, bet daug ką pakeis.

Sapne užmušti vorą – pykčiai su mylimais žmonėmis, t.p. gali reikšti, kad jūsų ilgai trukęs ir kantrybės pareikalavęs darbas jums neatneš nei sėkmės, nei pelno.


4 komentarai

Stanislava Sako:
July 12th, 2016 at 05:28

Sapne atėjo mirusi mama ir rankose laikė didžiulį (katino dydžio) vorą.


Inese Sako:
January 24th, 2017 at 22:39

Sapnavau 2vorus vienas juodas ėjo y šoną ,o smėlio spalvos užlipo ant rankos ir buvo storas
O jūsų buvo ydomu ,bet sapno dalelytės neatitiko


jurgita Sako:
April 11th, 2017 at 08:14

sianakt sapnavau baisu sapna. visuose kampuose daug voru. mama su savo vaikuciais. ir jie taip po visa siena begiojo. vienas voras nusileido ir man ikando, mano mama ir mano vaikas buvo toje lovoje, mama sedejo gale lovos o vaikas salia miegojo. as ta voras aisku cypdama uzmusiau bet man labai labai skaudejo jo ikandimas. dazniausiai kai sapnuoju vorus tai man keliu dienu begyje tenka atsirasti ligonineje. ir siuo metu tikrai naktimis prastai jauciuos tai gal ir bus tai kad vaziuosiu i ligonine.??? o paskui dar sapnas persikeles i lauka, jau dalyvauja ir mano tevas. kazkoks uraganas buvo, per ta uragana pavoge mano masina, kieme visur bardelis pilna visokiu malku lentu. nezinau ka reiskia sitas sapnas bet viskas labai baisiai buvo.


Renata Sako:
May 8th, 2017 at 07:25

Laba diena, sapnavau namuose kolidoruje kampuose zemina ir is ju lindo vorai 2 bandziau uzmusti, ir dar lindo kazkokie gyviai mazi kaip katinas, bet ne katinas, as juos isvariau lauk per duris.
Ka tai galetu reiksti?
Aciu


Palik atsiliepimą

Sveiki atvykę į puslapį, kuriame galite išsiaiškinti savo sapnų reikšmes.

Simboliai – tai mūsų sapnų kalba. Simbolis gali sužadinti jausmą ar mintį, ir dažniausiai turi gilesnę reikšmę, nei žodžiais galima išreikšti. Tačiau tuo pačiu metu, simboliai, regėti sapnuose, gali sužadinti smalsumą ir norą išsiaiškinti, apie ką ir kodėl mes sapnuojame.

Noras išsiaiškinti sapnų reikšmę žmones kamuoja jau nuo seno. Analizuodami sapnus, galite išsiaiškinti apie savo paslėptas baimes ar svajones, o surastos reikšmės padeda suvokti jūsų vidinį pasaulį.

Šis sapnininkas – tai jūsų vedlys į geresnį sapnų supratimą.